Beylikdüzü’nde Yasemin Evler Işıltısı

Yasemin Evleri'nde Daireler

 
 

Projeler

Balkaya İnşaat yeni projesi Yasemin Evleri'ni uygulamaya sunuyor. İstanbul'un planlı bir biçimde düzenlenen Beylikdüzü bölümünde bulunan proje sizlere çok seçenek sunmakta.

Yasemin Evleri'nde Daireler

2+1'den 5+2'ye ultra konforlu 87 daire ve 38 m2'den, 825m2'ye 17 ticari birimden oluşan Yasemin Evleri'nde de proje aşamasından başlayarak deprem ve yangın yönetmeliklerine münasip projelendirildi. Taşıyıcı sistemler, betonarme karkas ve radye temel üstüne inşa edilmektedir.

Dış cepheler ısı yalıtımı (mantolama), Alücoband ve granit kaplama olan projede bütün dış cephe doğramaları ısı yalıtımlı sert PVC 'dir.

Şehir elektriği kesildiğinde otomatik olarak devreye giren jeneratör sistemi, bütün daireler ve ortak alanlarda konforunuza kesintisiz devam etmenize olanak sağlayacaktır. Bütün dairelerde telefon, televizyon, hızlı internet, merkezi uydu sisteminden şifreli ve kablolu TV yayınlarından faydalanmanızı sağlayacak alt yapı sistemi hazır olabilecektir

Site çevresi güvenlik kamera sistemi ile donatılmaktadır.

Yasemin Evleri'nde Yaşam

Mutlu ve huzurlu bir yuvanın temelinde sağlıklı aile bireyleri geldiği düşünülen Yasemin Evleri'nde Fitness, sauna, üstü açılabilen kapalı yüzme havuzu gibi donatılarıyla Yasemin Evleri beklentilerinizin ötesinde.

Yasemin Evleri'nde konfor daha evinize girmeden kendini hissettirecek. Aracınızı binanın bodrum katında konumlandırılmış, kapalı otoparka bırakacak ve buradan en direkt dairenize ulaşabileceksiniz. Güvenliğiniz için, bina içinde kat holleri, ortak alanlar ve otopark alanları yangın söndürme sistemi ile donatılmıştır.

Yasemin Evleri'nde Fiyatlar

Balkaya İnşaat aracılığı ile yapılmış olan projede 87 adet daire bulunmakta. Butik bir site olarak tasarlanan projede mahalle kültürü ve lüks iç içe geçmiş. Ev fiyatları ise 300 bin liradan başlamakta. Seçtiğiniz daire seçeneklerine göre fiyatlandırmalar değişir

Yasemin Evleri Nerede

Yasemin Evleri Beylikdüzü, Metrobüs duraklarına 4 kilometre, Esenler Otogarı'na 30 kilometre, Atatürk havaalanına 18 kilometre, E-5 otoyoluna 4 kilometre ve TEM otoyoluna 10 kilometre mesafede yer almakta.

Emlak Mimar