Beyaz Park Topkapı’da 410 bin TL’den başlıyor

İstanbul Avrupa yakasında Topkapı'da inşa edilen Beyaz Park Topkapı projesi 15 bin metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor. 5 blok halinde yükselen Bey...

 
 

Projeler

Dairelerin 1 oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon tiplerinde dizayn edildiği Beyaz Park Topkapı projesi Beyaz İnşaat şirketi aracılığıyla yaşama geçiriliyor.

İstanbul Avrupa yakası civarında Topkapı'da bina edilen Beyaz Park Topkapı projesi 15 bin metrekare arsa alanı üstüne yayılıyor. 5 blokça yükselen Beyaz Park projesi toplam 370 adet konut ve dört bin metrekarenin üstünde ticari birimden oluşuyor.

85 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Beyaz Park projesindeki dairelerin büyüklükleri 70 metrekare ile 210 metrekare aralığında değişiyor. Beyaz Park Topkapı ne zaman teslim sorusuna 2017 senesinin Aralık ayı yanıtı veriliyor.

100 milyon türk lirası yatırım ücretine sahip olan Beyaz Park Topkapı projesinde yüzde 25 peşinat ödendikten sonra şirket kapsamında 30 ay taksit farksız taksitlendirme imkanı sunulmakta. Ek olarak banka kredisi ile 120 aya kadar vadelendirmekte mümkün.

Beyaz Park Topkapı fiyatları 410 bin tl'den başlangıç gösteriyor. 11 bin metrekaresi sosyal kullanım ve peyzaj alanlarına ayrılmış halde olan Beyaz Park projesi metro, metrobüs ve diğer toplu taşıma hatlarına yakın uzaklıkta konumlanıyor.

Detaylı bilgi almak için mutlaka ziyaret edin... >>>

Emlak Mimar