Batışehir’de Sınırlı Daireler için 120 Ay Vade Fırsatı

Ege Yapı prestij projesi olarak gördüğü 'Batışehir' projesinde kendi finansman modellerini kullanarak ne kadar sağlam bir yapıda olduğunu gösteriyor. ...

 
 

Projeler

Ege Yapı Batışehir'de sınırlı sayıda kalan daireler için görülmemiş bir kampanya başlattı. Ev ya da ofis almak isteyen yatırımcılar yalnızca yüzde 20 peşinat kullanarak banka kredisine ihtiyaç duymadan 120 ay taksit ile ev yahut ofis sahibi olabilecekler. Aynı zamanda yarın taşınıp bu ayrıcalıklı ortamdan faydalanabilecekler. 'Avrupa'nın en iyi karma kullanım projesi' ödülüne sahip semtine kendi adını veren 'Batışehir' sosyal donatıları ve merkezi değeri Ege Yapı kalitesiyle sunuyor.

Ege Yapı prestij projesi olarak gördüğü 'Batışehir' projesinde kendi finansman modellerini kullanarak ne kadar sağlam bir yapıda olduğunu gösteriyor. Konut, rezidans, ofis, okul, otel ve alışveriş caddesi ile Türkiye'de bina edilen ilk karma hayat projesi olan Batışehir'de sınırlı sayıda kalan 70 daire için kendi içinde her bütçe ve ihtiyaca münasip ödeme planı ortaya koydu.

Bankasız 120 Ay taksit Nerede Görülmüş?

'Ege Yapı Finansman Modeli' sonunda yapılmış olan araştırma sonuçları ve yatırımcılara kolay ödeme planlarıyla rahat ve huzurlu kampanyalar sunmak isteye Ege Yapı, yüzde 20 peşinat ve banka kredisiz 120 ay taksit ile hemen teslim ev veyahut ofis sahibi olma avantajı sunuyor. Kampanya çerçevesinde ise vade farkı yalnızca 0,79 olarak belirlendi.

Kampanya sınırlı bir zaman geçerli olacak. Peşinat ödemek istemiyorum diyorsanız 36 ay '0' faiz imkanının yanında, farklılık gösteren peşinatlar ile altmış ay '0' faiz seçeneklerini kullanarak Batışehir'de sizde yerinizi alabilirsiniz.

Düşlediğiniz Bütün İhtiyaçlar Batışehir'de

Ege Yapı kalitesiyle Türkiye'nin ilk karma hayat projesi olan Batışehir 15 bin kişinin huzurla yaşamasına yönelik sosyal donatılara sahip. 1+0'dan 5+1 dublekslere kadar ihtiyaca göre oluşturulmuş konutlar, Premium ofisler, ticari üniteler, Doğa okulları kalitesiyle eğitim, 121 mağaza içeren zevkle dolaşabileceğiniz alışveriş caddesi, Sheraton oteli, Radisson Blu Rezidansı, koşu parkurları, spor salonları, açık ve kapalı yüzme havuzları, sosyal tesisleri, geniş peyzaj alanları ile kendi içinde ulaşım ağı olan bir mahalle konsepti sizleri bekliyor.

Batışehir Nerede?

Dünyanın en büyük şehir parkının kurulacağı Esenlerde yer almakta olan ve içinde hayvanat bahçesinden, botanik bahçelere, spor alanlarından yürüyüş parkurlarına kadar çokca sosyal donatının bulunacağı parka komşu olan Batışehir, Forbes dergisi tarafından prim potansiyeli maksimum proje seçilirken European Property Awards tarafından Avrupa'nın en iyi karma hayat projesi seçildi. Konumu itibarı ile üçüncü havaalanı ve üçüncü köprü güzergâhına kolay ulaşımı, Kuzey Marmara Otoyolu'na direk bağlantısı, Atatürk havaalanına 10 dakikalık mesafesiyle ulaşım açısından sakinlerine büyük kolaylık sağlıyor.

BATIŞEHİR AYRINTILI BİLGİ VE ULAŞIM İÇİN TIKLAYINIZ

Emlak Mimar