Banyolara özgürlük geldi

Tüm banyo ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde kişisel çözümler sunan Ideal Standard’ın yenilikçi teknolojiler ve milimetrik hassasiyetle hayata geçirdi...

 
 

Dekorasyon

Ideal Standard’ın Archimodule serisi, her banyoya uyarlanabilen tasarımı ve kullanıcıların beklentilerine göre şekillenebilen yeni nesil modülerlik özelliğiyle banyolarda hayal ettiğiniz her şeyi özgürce uygulayabileceğiniz alanlar yaratıyor.

Bütün banyo ihtiyaçlarını karşılayacak halde bireysel çözümler sunan Ideal Standard’ın yenilikçi teknolojiler ve milimetrik hassasiyetle kullanıma sunduğu Archimodule serisi armatürler, banyolarda kusursuz görünüşü garanti ediyor. Diyagonal yapıştırılmış 3802 standart dışı ölçülere sahip duvar seramikleriyle bile mükemmel uyum sağlayan Archimodule, banyolara sınırsız özgürlüğü getiriyor.

Sınırsız Esneklikte Modüler Sistem
Archimodule serisi, tasarımındaki modülerlik ile banyolar için sınırı olmayan mutlak tasarım özgürlüğü sunuyor. Seriyi oluşturan her bir yenilikçi ürün, birbirleriyle mükemmel bir uyum sağlayarak kolayca kombine edilebiliyor. Archimodule serisi hem duş hem küvet hem de lavabo bataryası olarak tasarlanabiliyor. 34 tip olmak üzere geniş kombinasyon alternatifi sağlayan Archimodule, özel montaj rayı sayesinde montaj kolaylığıyla da dikkat çekiyor.

Bir Modüler Sistem, İki Farklı Tasarım
Archimodule ve Archimodule Soft olmak üzere iki farklı tasarım şekliyle banyolarda fark yaratan seri, esnekliğin yanı sıra farklı stil imkanı da sunuyor. Vurgulu kübik tasarımlarla çok güzel uyum sağlayan Archimodule, Idealrain Pro kare tepe duşu, Strada Armatür ile kombine edilebiliyor. Aynı zamanda; Idealrain yuvarlak tepe duşu ve Melange armatür ile de kombin ederek daha soft tarzda bir banyo stili yaratmak mümkün.

Emlak Mimar