Banu Evleri Ispartakule 2'nin yüzde 70'i tamam

2018 yılının Ağustos ayında teslim edilmesi planlanan Banu Evleri Ispartakule 2 projesinin yüzde 70'i tamamlandı..

 
 

Projeler

Hasanoğlu İnşaat imzası ile uygulamaya sunulan, BANU EVLERİ Ispartakule 2 projesinde çalışmaların yüzde 70’ini tamamladı. 150 milyon TL'ye mal olan projenin satışlarının ise şimdiye kadar toplam yüzde 60'ı gerçekleşti.

BANU EVLERİ Ispartakule 2 projesinde daire teslimlerinin 2018 yılının Yazın son ayı olan temmuzdan sonraki ayda yapılması öngörülmekte.

Projenin son durumu hakkında konuşan Hasanoğlu İnşaat Yönetme heyeti Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, “Bugüne kadar çok kamu projesi ve özel projeyi hayata geçirdik. Diğer projelerimizde olduğu gibi BANU EVLERİ Ispartakule 2 ve BANU EVLERİ Ispartakule 3 projelerimiz de yine yatırımcısına yüksek kar vaat ediyor. Büyük bir parçasını tamamladığımız BANU EVLERİ Ispartakule 2 projemizi 2018 senesi içerisinde bitirmiş olacağız. Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz diğer projelerde olduğu gibi bu projemizde de konfor ve lüksü beraber sunuyoruz. Ek olarak 25 Eylül’de başlattığımız yüzde on peşinat ödeyen herkese yüzde beş indirimli ev sahibi olma fırsatı sunan kampanyamızı ikibin onyedi senesi sonuna kadar uzatma kararı aldık” dedi.

Konfor ve lüks bir arada

İstanbul’daki yatırımların kuzeye doğru kaydığı son yıllarda, yatırımcısına yüksek kar vaat eden Ispartakule lokasyonunda konumlanan BANU EVLERİ Ispartakule 2 projesi, tümüyle “aile odaklı” özelliği ve Küçükçekmece Gölü’ne hakim konumuyla ön plana çıkıyor. Yatırımcısına konfor ve lüksü birlikte sunan proje; 4 blok, 220 daire ve 17 ticari alandan oluşuyor. Projenin bünyesinde 120 m²’lik 2+1 daireler 485 bin lira, 159 m²’lik 3+1 daireler 595 bin lira, 174 m²’lik 4+1 daireler ise 655 bin liradan satışa sunulmakta

Göl manzaralı daireler

İçinde yer alan sosyal ve yeşil alanlar ile huzurlu bir yaşam vaat eden projede, daireler güney cephe ve göl manzarasını görebilecek halde konumlandırıldı. Üçüncü Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu gibi mega projelere yakınlığı ile ön plana çıkan projenin konsept planlamasında yer almakta olan 17 mağaza ise, gerek projede oturanlara, gerekse çevre sakinlerine keyifli bir alışveriş imkanı sunacak.

BANU EVLERİ Ispartakule 2 projesinin ortak sosyal donatı alanları arasında; pay ölçer sistemli yerden ısıtma, klima altyapısı, İnterkom sistem, doğalgaz alarm sistemi, ankastre cihazlar da yer almakta. Binalarda ek olarak uydu yayın sistemi, adresli yangın alarmı, otomatik söndürme sistemi ve merkezi jenaratör de bulunmaktadır. Site genelinde CCTV izleme ve kayıt sistemi, her daireye kapalı otopark, misafir otoparkı da yer almakta. Projede ek olarak kapalı yüzme havuzu, vücut geliştirme alanı, Türk hamamı ve sauna, mescit, çocuk oyun alanları, basketbol ve voleybol sahaları, yürüme parkurları, süs havuzları, kamelyalar ve peyzaj alanları bulunmakta

Emlak Mimar