Bahçeşehir Eston Şehir Mahallem bu yaz teslim

Polatyol tarafından geliştirilen, Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Mahallem’de hayat bu yaz başlıyor. İnşaatı son hızla devam eden Eston Şehir Mahallem Bahçeşehir’in yeni gözdesi oldu..

 
 

Projeler

Polatyol tarafından geliştirilen, Bahçeşehir’in en güzel projesi Eston Şehir Mahallem’de hayat bu yaz başlıyor. İnşaatı son hızla devam etmekte olan Eston Şehir Mahallem Bahçeşehir’in yeni gözdesi oldu. Semtin gerçek kimliğine münasip az katlı, yeşille iç içe konseptiyle öne çıkan Eston Şehir Mahallem satışa sunulduğu günden bu yana 3’te 2’si satıldı. Dünyanın lider mimarlık ofislerinden Swanke Hayden Connell tarafından çizilen Eston Şehir Mahallem’de özgün mimariye sahip apartman konutları, sıra evler ve villalarla 1+1’den 5+1’e kadar değişik tarzlarda ve planlarda ev tipleri sunulmakta

Her biri bahçeli, teraslı ya da balkonlu

Eston Şehir Mahallem’in en dikkati çeken özelliklerinden biri toplam 68 dönüme yayılan ve 47,5 dönümü açık ve yeşil alan olarak tasarlanan az yoğunluklu bir proje olması. Her biri bahçeli, teraslı yahut balkonlu olan dairelerin pencereleri, gün ışığını azami alacak halde yerden tavana kadar yükseliyor. Projede otopark girişleri, sitenin dış kabuğundan verilerek çocuklara özgür ve güvenli bir mahalle ortamı yaratıldı. Projedeki bütün evlerin iç dizaynı değişik zevklere hitap edebilmek için değişik seçeneklerle sunulmakta. Elegan, Country yahut Modern stillerinden her biri, yer döşemesinden duvarlara kadar ince ayrıntılarıyla en ideal tarzın yakalanmasına olanak verecek.

Anında yüzde 15 indirim 60 aya kadar vade

Metrekare fiyatı dört bin 500 – 5 bin lira arasında olan Eston Şehir Mahallem’in yeni kampanyası ile ev sahibi olabilmek çok cazip hale geldi. İster konut kredisi ile anında yüzde onbeş indirim ve 60 aya yüzde 0.70 faiz oranından yararlanın, ister iseniz şirket ödeme planının vade farkı ödemeden altmış ay vadeli ödeme seçeneğini kullanın. Eston Şehir Mahallem’de yerinizi alın.

Özel bir kulüp ortamı tasarlandı

Eston Şehir Mahallem’de, proje sakinlerinin beraber olup, komşuluk ilişkilerini yalnızca evde değil, dışarıda da yaşamaları için, özel kulüp de tasarlandı. Çocuklar güvenli oyun ve aktivite alanlarında vakit geçirirken aileler de bu kulüpte keyifli vakit geçirebilecek. Kulüp dahilinde TV alanı, vücut geliştirme salonu, buluşma salonu, yeme içme alanları, sauna ve buhar odaları, açık yüzme havuzu bulunmaktadır

Lokasyon avantajı fark atıyor

Eston Şehir Mahallem, İstanbul’un gelişim aksında ve yeni ulaşım arterlerinin başlangıç ve kesişim noktasında yer almakta. Proje Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Boğaz Köprüsü ve 3. Havalimanı’nı şehre bağlayan yolların üstünde yer almakta. Bahçeşehir’e kadar uzanacak metro hattı ile Taksim ve Beşiktaş’a, Marmaray bağlantısı ile Anadolu yakasına rahat bir biçimde ulaşılabilecek proje, Bahçeşehir’in içerisinden geçecek hızlı trene yakınlığı ile de değer kazanacak.

Resmi Web Sitesi: http://estonsehir.com/tr/anasayfa

Emlak Mimar