Babacan Premium Esenyurt 225 bin TL’den başlıyor

Babacan Yapı tarafından hayata geçirilen Babacan Premium projesi 28 bin 500 metrekare alan üzerinde 2 etaptan oluşuyor. 6 blok halinde yükselen Babaca...

 
 

Projeler

Dairelerin stüdyo, 1 oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon ve loft konut çeşitlerinde dizayn edildiği Babacan Premium projesi İstanbul Avrupa yakası civarında Bahçeşehir'de yer almakta.

Babacan Yapı tarafından uygulamaya alınan Babacan Premium projesi 28 bin beşyüz metrekare alan üstünde 2 etaptan oluşuyor. 6 blokça yükselen Babacan Premium projesi toplam 1.400 adet konut ve 115 adet ticari birimden oluşuyor.

Esenyurt Babacan Premium projesinin sosyal donatıları arasında özel peyzaj düzenlemeleri, sosyal tesis, 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi, spor kulübü, otopark yer almakta. Projede stüdyo ve 1 oda bir salon daireler ayrı kulede yer alır iken, iki oda bir salon ve üç oda bir salon daireler diğer 3 blokta aile rezidansında yer alacak.

Babacan Premium daire fiyatları!
Babacan Premium projesinde daire fiyatları 225 bin liradan başlayarak 650 bin liraya kadar yükseliyor.

Babacan Premium ne zaman teslim sorusuna 2018 yılının Haziran ayı yanıtı veriliyor. Projeden daire sahibi olabilmek isteyenlere ön talep sürecine özel 40 ay taksit farksız taksitlendirme imkanı sunulmakta

Babacan Premium projesi Atatürk havaalanına 15 kilometre, metrobüs istasyonuna beşyüz metre, E5'e 100 metre mesafede, İstanbul Üniversitesi ve çokca özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dk mesafede bina edilmekte.

Detaylı bilgi almak için mutlaka ziyaret edin... >>>

Emlak Mimar