Babacan Central projesi geliyor

Daha önce yaptığı konut projeleriyle dikkat çeken Babacan Yapı, Beylikdüzü'nde yeni bir konut projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

 
 

Projeler

Babacan Yapı'dan Beylikdüzü'nde Babacan Central isimli yeni konut projesi hayata geçirilecek.

Daha önce yaptığı konut projeleriyle dikkati çeken Babacan Yapı, Beylikdüzü'nde yeni konut projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Babacan Central projesi 20 bin dönümlük arazi üstünde, 3 blokta 746 adet konut, 54 ticari ünite ve 12 adet ofisten oluşacak. Projenin konut çeşitleri arasında 1+1 ve 2+1 daireler bulunmakta. Ev hacimleri ise 75 ile 120 metrekare aralığında değişiyor.

Babacan Central'de fiyat ve teslim tarihi

'İlk duyan siz olun, topraktan kazanmaya başlayın' sloganıyla duyurulan proje, ön talep safhasında bulunmaktadır

Konut fiyatları 353.000 TL'den başlıyan Babacan Central Beylikdüzü projesinde firma içerisinde 40 ay taksit imkanı sunulmakta. Projede bireye özel ödeme planı yer almakta.

36 ay sonra teslim edilebilmesi planlanmakta olan Babacan Central projesi Marmara Park AVM'nin tam karşısında yer almakta. Proje toplu taşıma araçlarına yakınlığı ile dikkati çekiyor.

Projenin sosyal etkileşim alanları

Babacan Central projesinde sosyal donatıları arasında volybol sahası, basketbol oyun sahası, tenis klübü, vücut geliştirme salonu, SPA, piknik alanları, sauna, toplantı odası, organizasyon odası, eğlence odası, sinema odası, playstation odası, güvenlik ve otopark yer almakta.

Emlak Mimar