Başyapıt Dragos'ta metrekare fiyatları 6 bin TL'den başlıyor

Başyazıcı Grubu, İstanbul’daki ilk inşaat projesi olan Başyapıt Dragos’ı basına tanıttı. Başyapıt Dragos'ta metrekare fiyatları 6 bin TL'den başlıyor..

 
 

Projeler

1953 senesinden bu yana gıdadan tekstile, perakendeden turizme faaliyet gösteren Başyazıcı Grubu, Kayseri’de gerçekleştirdiği inşaat projelerinde edindiği deneyimleri İstanbul’daki ilk inşaat projesi olan Başyapıt Dragos’ta taçlandırıyor.

Butik bir proje olarak tasarlanan ve 70 milyon TL yatırımla 32 bin metrekare inşaat alanına sahip ‘Başyapıt Dragos’, İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan ‘Maltepe Dragos’ta yükseliyor.

Ön talep sürecinin devam ettiği ‘Başyapıt Dragos’ projesi, 25 ve 3 katlı iki bloktan oluşuyor. Hem şehrin merkezinde aynı zamanda şehrin stresinden uzak kalan butik proje içerisinde evlerin metrekare fiyatları ise altı bin ve sekiz bin beşyüz lira aralığında değişmekte.

Ağustos 2018’de teslim edilecek

Sosyal olanaklarıyla da dikkati çeken Başyapıt Dragos’ta; marketten kuaföre, restoranlardan kafeye kadar günün içerisinde ihtiyaç olabilecek bütün mağazaların birlikte bulunmuş olduğu 8 mağazalık butik bir çarşı, yalnızca Başyapıt Dragos sakinlerinin kullanımına açık yüzme havuzu, sporu zevke dönüştüren devasa fitnes alanı ve saunası, çocuklara özel çocuk parkı ve oyun alanları bulunmaktadır

150 konut, 8 ticari birime ev sahipliği yapan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire çeşitleri ve bahçe & çatı dubleksleri bulunmakta. Şehrin merkezinde konforlu, geniş ve kullanım odaklı yaşam alanları imkânı sunan ‘Başyapıt Dragos, yatırımcısına ayrıcalıklı imkânlar vaat ediyor. Rezidans yönetimi profesyonel bir yönetim firması tarafından sağlanacak olan Başyapıt Dragos’ta ev hacimleri ise 82 metrekare ile 289 metrekare aralığında değişiyor. Bütün sakinlerinin mutlu ve huzurlu bir hayat sürmesi için tasarlanan dairelerin mimarisinde gösterilen özen ön plana çıkıyor. Çamoğlu Mimarlık imzasıyla hayat bulan projede, iç mekân detayları Şema Mimarlık - Elif Kınıkoğlu’nun elinden çıktı.

Merkezi konumuyla şehrin içerisinde yer bulan sosyal donatılarıyla sakin ve huzurlu bir yaşam vaat eden Başyapıt Dragos, E-5’e arabayla 2 dakika, Minibüs Caddesi’ne yürüyerek 1 dakika, İstanbul Bölüm Adliye Mahkemesi’ne arabayla 3 dakika, İstanbul Şehir Üniversitesi’ne yürüyerek beş dakika ve Kartal Devlet Hastanesi’ne arabayla 3 dakika uzaklıkta yükseliyor.

http://www.basyapitdragos.com.tr/

Emlak Mimar