Aydos Country'de yaşam Mayıs'ta başlıyor

Aydos Country’de yüzde 5 peşinat ödeyerek çok uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi olabiliyor. Aydos Country'de daire teslimleri ise Mayıs'ta başlıyor..

 
 

Projeler

Şimdi Anadolu Yakası’nın en doğal projesinde, kaçırılmayacak fırsatlarla ev sahibi olmanın tam zamanı! Baharın en güzel günlerini Aydos Country’de karşılamak isteyenler sadece yüzde beş peşinat ödeyerek çok münasip ödeme koşullarıyla ev sahibi olabiliyor. Peşinatın sonrasında 1 sene bedavaya oturduktan sonra ise kalan kısmı 50 ay sıfır faiz avantajı ile ödemek mümkün. Eşi görülmemiş bu kampanya 23 Nisan’a kadar devam edecek.

Bölgenin en fazla kazandıran projesi Aydos Country’de 70 m2’den 208 m2’ye değişik seçeneklerle ev sahibi olabilmek isteyen aileleri doğa ile başbaşa bir yaşam bekliyor.

Aydos Country’de güne kuş sesleri ile uyanın

İstanbul Anadolu Yakası’nda Aydos Ormanı’nın yanı başında, yeşile nazır lokasyonu ve bol oksijeni ile bölgenin “doğada yaşam” konseptli projesi Aydos Country’de, yaşam Nisandan sonraki ayda başlıyor. Markalı konut projelerinin öncüsü Sinpaş GYO’nun Sancaktepe’de uygulamaya sunduğu projede evlerini teslim alanlar Nisan sonrası ilk aydan başlayarak her sabah güne kuş sesleri ile uyanacak. Aydos Country, bölgenin ormana yakınlığı, Kuzey Marmara Otoyolu ve metro güzergahında olması hasebiyle yakın gelecekte en fazla değer kazandıracak projelerin de başında geliyor.

Modern country dekorasyonlu örnek dairesi ilham veriyor

2017 baharının coşkusu içerisinde teslim edilecek olan Aydos Country’nin misal dairesi modern country dekorasyonu ile tasarlandı. Doğal ve sımsıcak bir havanın yakalandığı Aydos Country misal dairesi doğadaki renk ve dokulara münasip malzemeleri ile ön plana çıkıyor. Mayısda evlerini teslim alacak konut sahiplerine de ilham verecek halde tasarlanan dairede eskimiş izlenimi yaratan renk tonlarından toprak tonlarına kadar geniş bir pastel renk yelpazesi tercih edildi. Yeşili ile fevkalade Aydos Ormanı’na sıfır konumda olan Aydos Country doğanın bütün sıcaklığını evinizde hissettirmeye hazırlanıyor.

Tel: 444 1 440

Resmi Web Sitesi: http://aydoscountry.com/

Emlak Mimar