Aydos Country'de teslimler Haziran'da başlıyor

Aydos Ormanı’nın yanı başında hayata geçirdiği Aydos Counrty’de ev teslimleri başlıyor. Aydos Country’de evlerini teslim alanlar, yalnızca yüzde 5 peşin ödeme yapıyor..

 
 

Projeler

Sinpaş GYO’nun Aydos Ormanı’nın yanı başında kullanıma sunduğu Aydos Counrty’de ev teslimleri başlıyor. İstanbul’un yeni çekim merkezi Sancaktepe’de Aydos Ormanı’nın yanı başında konumlanan her biri geniş balkonlara sahip 900 konutun yer almakta olduğu Aydos Country’de 70 metrekareden 208 metrekareye değişik yaşam seçenekleri bulunmaktadır. En fazla tercih edilen daire seçeneği geniş balkonlu orman ve peyzaj manzaralı 3+1’ler.

Yüzde beş peşin ödeyin, 1 sene bedava oturun

Markalı konut projelerinin öncü ismi Sinpaş GYO’nun Sancaktepe’de kullanıma sunduğu Aydos Country’de evlerini teslim alanlar, sadece yüzde beş peşin ödeme yapıyor. 1 sene ödeme yapmadan oturduktan sonra yüzde 25’ini ödüyor. Kalan tutarı ise vade farkı ödemeden 50 ayda ödeyebiliyor. Aydos Country’nin münasip ödeme maddeleri, ev sahibi olabilmek isteyen ailelerin ve yatırımcıların projeye olan ilgisini artırıyor.

Hem trendy aynı zamanda eskimeyen bir dekorasyon

Doğadaki renk ve dokulara münasip malzemelerle hazırlanan rahat, doğal ve sıcak bir atmosferin kurgulandığı evler, modern country dekorasyon konsepti ile tasarlandı.

Hem trendleri takip eden aynı zamanda kısa bir zaman içerisinde eskimeyecek bir dekorasyon sunan 3+1 dairelerde, sıcak bir dekorasyon anlayışıyla yumuşak, zaman ilerledikçe eskimiş izlenimi yaratan renk tonlarından toprak tonlarına, geniş bir renk yelpazesine yer verildi.

Doğanın kucağında sağlıklı ve zinde bir hayat Aydos Country’de

Projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesindeki Aydos Ormanı’nda yer almakta olan doğal spor imkanlarının yanında Aydos Country’nin içerisinde de zinde ve sağlıklı yaşam için her şey düşünüldü. Yüzme havuzu, fitness & wellness club, tenis oyunu sahası ve yürüme alanları sağlıklı ve zinde bir yaşam için geliştirildi.

Ailelerin Aydos Ormanı’nda piknik yapıp, kanoyla gezerek 3802 gölde balık tutarak doğal yaşamın keyfini sürebileceği ormana komşu Aydos Country’de, değişik yaşlara münasip temalı oyun alanlarının yanında ağaç evler, uçurtma alanı ve su eğlence parkı da minik sakinlerini bekliyor. O hep özlediğiniz mahalle yaşamı ve çocukluğunuzdaki sokak oyunlarıyla çocuğunuzu güvenle büyüteceksiniz.

Aydos Country'de teslimler Haziran'da başlıyor! - emlakmimar.com

http://www.aydoscountry.com/

Emlak Mimar