Aydos Country’de 10 bin TL peşinatla

Toplam 914 adet konuttan meydana gelen Aydos Country projesi 50 bin metrekare arsa alanı üzerine yayılıyor. Sinpaş GYO imzası ile inşa edilen Aydos Co...

 
 

Projeler

Aydos Country projesinin sosyal donatıları arasında spor yapma bölgeleri, yüzme havuzu, hamam, oyun alanları, yürüyüş parkurları, otopark güvenli gibi imkanların dışında koru yolu, göl, patikalar, balıklı göl, renk bahçesi, su değirmeni yer almakta.

Toplam 914 adet konuttan meydana gelmekte olan Aydos Country projesi elli bin metrekare arsa alanı üstüne yayılıyor. Sinpaş GYO imzası ile bina edilen Aydos Country projesi İstanbul Anadolu yakasında Sancaktepe'de yükseliyor.

Dairelerin 1 oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon konut çeşitlerinde dizayn edildiği Aydos Country projesinde teslimlerin 2016 yılının Yazın son ayı olan temmuzdan sonraki ayda yapılabilmesi planlanmaktadır.

Daire büyüklüklerinin 48 metrekare ile 208 metrekare arasında değiştiği Aydos Country projesinde fiyatlar 256 bin tl'den başlamak suretiyle yükseliyor. Aydos Country projesi Sabiha Gökçen havaalanına yalnızca 12 dk uzaklıkta konumlanıyor.

Aydos Country ödeme kuralları bünyesinde tamamı peşin ödemelerde yüzde on indirim uygulanmakta. Projede on bin liralık peşinat ödemesi yapıldıktan sonra 2 ara ödeme veriliyor. Kalan tutar 30 ay taksit farksız taksitlendirilebiliyor.

Detaylı bilgi almak için mutlaka ziyaret edin... >>>

Emlak Mimar