Axis İstanbul’dan yeni kampanya

Sur Yapı, Eyüp’te yapımına başladığı Axis İstanbul Ofis ve Alışveriş Merkezi projesinde doların kurunu 2.50 olarak sabitledi. ’10 Numara Kampanya’ slo...

 
 

Projeler

Sur Yapı, Hayat Holding işbirliği ile kullanıma sunduğu Axis İstanbul’da kendi işine yatırım yapmak isteyenlere ’10 Numara Kampanya’ fırsatı sunuyor. Doların kurunu 2.50’ye sabitleyen Sur Yapı, yüzde on indirim avantajı sağlıyor. Yüzde on peşinat daha sonra ise kalan kısım için sabit kur avantajıyla 48 ay Sur Yapı kapsamında eşit ve vade farkı olmadan ödeme seçeneği bulunmaktadır

Sur Yapı, Eyüp’te yapımına başladığı Axis İstanbul Ofis ve Ticaret merkezi projesinde doların kurunu 2.50 olarak sabitledi. ’10 Numara Kampanya’ sloganıyla ofisini yenilemek isteyenlere cazip ödeme olanakları sunan Sur Yapı, yüzde on indirim fırsatı sunuyor. Yüzde on peşinatın sonrasında kalan kısım için sabit kur avantajıyla 48 ay eşit ve vade farkı ödemeden sabit ödeme seçeneği de modern ofis hayali kuranları bekliyor.

Ticaretin kalbinde modern ofisler!
Ticari hayatın tam merkezinde bulunan Axis İstanbul ofis ve AVM projesi, konumu ve ulaşım ağlarına yakınlığıyla da avantaj sağlıyor. A Plus ofislerin bulunduğu Axis İstanbul projesinin ön girişinde Bayrampaşa Metro İstasyonu, arka girişinde ise Demirkapı Metro İstasyonu yer alıyor. Metrobüse sadece 600 metre mesafede bulunan Axis İstanbul’un yakınındaki Bayrampaşa Metro İstasyonu vasıtasıyla Atatürk Havalimanı, Taksim-Mecidiyeköy-Levent, Aksaray-Yenikapı-Sultanahmet-Sirkeci, Üsküdar-Kadıköy-Kartal gibi şehrin önemli finans, ticaret, sanayi, turizm, eğitim, kültür ve sanat merkezleri gibi noktalarına kolayca ulaşılabiliyor. Örneğin İstanbul’un çeşitli noktalarında faaliyete geçen Adalet Sarayları, birçok önemli fuar ve konserin gerçekleştirdiği CNREXPO fuar merkezi gibi merkezi noktalara rahat ulaşım imkanı sağlanmış oluyor.

Tarihi yarımada manzarası ve münasip ödeme koşullarıyla Axis İstanbul, 74 ile 210 metrekare aralığında değişen ofisleri, kurumsal firmalar için 7 bin beşyüz metrekareye kadar birleştirilebilen ofisleri ile ticari hayatın merkezi olacak. Ek olarak Axis İstanbul projesinde C Blok büyük ve kurumsal firmalar için ayrıldı. C blokta Haliç manzarası ile toplamda 4 kat ve 7 bin 388 metrekare alandan oluşuyor.

Axis İstanbul’da resepsiyon ve concierge hizmetlerinin yanında; geniş toplantı odaları, yeni nesil sessiz çalışma odaları, IT hizmetleri, teknoloji, arşiv, hobi ve oyun odaları, vale hizmeti, Print Center, kargo-posta dağıtım odası ve fitness salonu gibi modern çalışma hayatının bütün gereksinimleri beraber bulunmaktadır. Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak isteyenler için spor merkezi, sinema salonları ve kat bahçelerinin yer almakta olduğu Axis İstanbul, ayrıcalıklı ve prestijli bir ofis yaşamı sunuyor.

Seçkin mağazalardan oluşan alışveriş merkezi!
Proje içerisinde yer alan alışveriş merkezi ise ofisten uzaklaşmadan her türlü günlük ihtiyacı karşılamaya yardımcı oluyor. Ofis bloklarının hemen altında bulunacak alışveriş merkezi, ulusal ve uluslararası seçkin markalara ev sahipliği yapıyor. 170 mağazanın yer aldığı alışveriş merkezinde, dünya mutfaklarından oluşan geniş restoran yelpazesi ve kafeler de bulunuyor. Zengin seçenekleriyle yaşamı kolaylaştıracak tüm unsurları içinde barındıran Axis İstanbul ofis ve AVM projesi, modern mimarisiyle de dikkat çekiyor.

Emlak Mimar