Avrupa Konutları Kale’den erken teslim sinyali

Erken teslim süresi, müşterisine sağladığı yüksek prim avantajları ve üstün kalitesiyle markalı konut projeleri arasında özel bir yere sahip olan Avru...

Emlak Rehberi

Avrupa Konutları markalı konut projelerinin en yenisi “Avrupa Konutları Kale”de inşa çalışmaları hızla devam etmektedir. Blokların yükselmeye başlamış olduğu projede şimdiden erken teslim sinyalleri veriliyor.

Erken teslim süresi, müşterisine sağladığı yüksek prim avantajları ve üstün kalitesiyle markalı konut projeleri arasında özel yere sahip olan Avrupa Konutları, Kale projesinde de bütün ayrıcalıklarını yansıtıyor.

Lanse edildiği günden itibaren konut alıcıları tarafından yoğun ilgi gören Avrupa Konutları Kale’de daireler hızla sahiplerini bulurken, 556.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışlar devam ediyor.
Her zevke hitap edecek şekilde tasarlanan daireler, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle alıcı buluyor. Dairelerin büyüklükleri ise 77 metrekare ile 210 metrekare arasında değişiyor.

Artaş İnşaat, bugüne dek hayata geçirdiği Avrupa Konutları markalı 11 bin konutta sunduğu tüm ayrıcalıkları, Avrupa Konutları Kaleile Topkapı’ya taşıyor. İstanbul’un en merkezi noktası Topkapı’da, E5 Karayolu’nun bitişiğinde konumlandırılan Avrupa Konutları Kale, konut alıcıları tarafından uzun zamandır merakla bekleniyordu.

Kale Endüstri Holding’in Topkapı’daki en değerli arsası üzerinde, Artaş İnşaat imzasıyla yükselen proje 650 milyon TL’lik yatırımla hayata geçiriliyor.

Avrupa Konutları markasının güvencesi ve proje lokasyonu itibarı ile yatırımcıların da ilgisini çeken Avrupa Konutları Kale, İstanbul’un eşsiz bölgelerinden Topkapı’da, denize ulaşılabilen bir manzaraya hakim bir noktada bulunmakta

Şehir içi ulaşım açısından büyük avantaja sahip bir lokasyonda konumlanan proje, Metrobüsve tramvay duraklarına yürüme mesafesinde bulunuyor.

“Her Şeyin Başladığı Nokta” sloganıyla lanse edilen proje, 599 daire, 30 mağaza ve 52 ofis ile inşa edildiği bölgenin merkezini oluşturacak.

37 bin metrekare arsa üzerinde konumlandırılan Avrupa Konutları Kale’de, konut bloklarına 88 bin 700 metrekare, ticari alanlara ise 21 bin 300 metrekare ayrıldı.

E5 Karayolu üstünde yer almakta olan proje, estetik mimarisi, az katlı yapısı ve peyzaj alanlarıyla Topkapı’nın yenilenen çehresinde misal teşkil edecek.

Fitness salonu, sauna, buhar odası, Türk Hamamı, 2 kapalı yüzme havuzu ve açık spor bölgeleri ile konutlara ait 1.350 araçlık kapalı otoparka sahip projede, bölgenin bütün ihtiyaçlarına yanıt verecek 30 adet cadde üstü mağaza da yer almakta.

Emlak Mimar