Avrupa Konutları Kale 2'de satışlar başladı 610 bin 500 TL'ye

Artaş İnşaat, 2017’de planladığı projelerden ilki olan Avrupa Konutları Kale 2'yi satışa çıkardı. Projede daireler 610 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor..

 
 

Projeler

Avrupa Konutları markalı projeleriyle konutta kalite ve güvenin markası biçimine gelen Artaş İnşaat, 2017’de planlamış olduğu projelerden ilkini satışa sundu.

Avrupa Konutları Kale projesiyle Topkapı’da büyük ilgi gören Artaş İnşaat, gelen talebi karşılamak üzere projenin bitişiğinde Avrupa Konutları Kale 2 projesini uygulamaya sunuyor.

Selçuklu mimarisinden esinlenerek tasarlanan estetik çizgileriyle ve az katlı yapısıyla bölümdeki değişimin sembolü olarak konumlanacak Avrupa Konutları Kale 2, bölgenin en gözde ve değerli projesi olarak gösteriliyor.

ÇETİNSAYA; “GELEN TALEPLER YENİ PROJE GELİŞTİRMEMİZDE ETKEN OLDU”

2017 senesinde yaşama geçireceği projelerin ilkine Avrupa Konutları Kale 2 ile başlangıç yaptıklarını belirten Artaş İnşaat Yönetme heyeti Başkanı Süleyman Çetinsaya; “ Topkapı’da inşa ettiğimiz Avrupa Konutları Kale projemiz ile müşterilerimizden tam not aldık. Bu projemizden konut alan çok miktarda müşterimiz, yanında etrafındaki sevdiklerini de getirdi. Biz de gelen talebi karşılamak üzere bölümdeki Kale projemizin ikinci halkasını hayata geçirdik. Avrupa Konutları markalı bir projemiz de daha böylesine yoğun bir taleple karşılanmaktan büyük memnuniyet duyduk.” dedi.

ŞEHRİN MERKEZİNE AVRUPA KONUTLARI AYRICALIĞINI TAŞIYOR

Bütün projelerinde olduğu gibi Avrupa Konutları Kale projesini de erken teslimle tamamlayan Artaş İnşaat, Kale 2 projesinin inşa çalışmalarına da hızla başladı.

83 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Avrupa Konutları Kale 2’de, 270 konut ve 23 ticari ünite yer almakta. Projede, 1 1’den 4 1’e kadar farklılaşan ev seçenekleri yer almakta. Tamamı geniş ve ferah sosyal donatı alanları sunan dairelerin büyüklükleri ise 74 metrekare ile 206 metrekare arasında değişmekte.

Tel: 444 38 25

Resmi Web Sitesi: http://www.avrupakonutlarikale2.com/

Emlak Mimar