Atiye Residence Kağıthane’de 48 aya varan taksit

Atiye Residence daire seçenekleri

Projeler

Atiye Residence matematiği iyi çözülmüş daire planları ve konforlu yaşam alanları ile alıcılarını birinci sınıf bir yaşama davet ediyor. Has Metal ile DBN Mühendislik'in kurduğu HAS-DBN Yatırım Ortaklığı tarafından hayat bulan projede toplam 108 adet daire yer almakta. İstanbul'un merkezi lokasyonu Kağıthane'de yer almakta olan projede anahtar teslimlerinin 2017 senesinin Aralık ayı içerisinde yapılmış olması öngörülüyor. 48 aya varan vade farkı ödemeden ödeme fırsatıyla Atiye Residence konforlu bir yaşama davet ediyor.

Atiye Residence konut seçenekleri

Şehrin merkezinden kopmadan, modern hayatın sunduğu lüks ve konfora sahip olma olanağı bulunan projede iki oda bir salon balkonlu daireler yer almakta. Teknolojinin ayrıcalığını, geçmişin dokusuyla işleyen projede lüks hayatla, ergonomik bir konsept sunulmakta

Atiye Residence sosyal etkileşim alanları

Çocuk oyun alanı ve fitness merkezinin bulunmuş olduğu Atiye Residence'ın 1.Bodrum katında, hayatınızın zenginleştiğini fark edecek, bahçede bulunan dış havuz ile ferah ve doğal ortamın huzuruna kavuşacaksınız. Ek olarak açık alandaki basketbol oynama sahası, hem gençler aynı zamanda çocuklar için rahat ve güvenli bir hareket alanı sağlayacak.

Atiye Residence fiyat ve ödeme çizelgesi

Fiyatlar 550 bin türk lirası ile altıyüz bin lira aralığında değişim gösteriyor. Banka kredisine münasip projede şirket kapsamında 48 aya kadar vade farkı ödemeden taksit fırsatı sunulmakta

Atiye Residence nerede?

Proje; Levent Ofis Bölümüne 5 dk, Maslak Ofis Bölümüne 10 dk, 2017 sonuç kısmında açılacak Kağıthane Metro İstasyonuna 5 dk yürüyüş uzaklığında yer alıyor.

Atiye Residence proje görselleri

Atiye Residence iletişim bilgileri

Merkez Mah. Günay Sokak No:2 Kağıthane/İstanbul
Telefon: +90 543 880 9757
Telefon: +90 212 321 02 09
E-mail: info@atiyeresidence.com


Detaylı bilgi almak için mutlaka ziyaret edin... >>>

Emlak Mimar