‘Atiye Residence’ 600 Bin TL’den Başlayan Fiyatlar

Bölgede yapılan analizler ve istatistik çalışmaları sonucu genel ihtiyacın 2+1 dairelere yönelik olduğu tespit edilmiş. Projede 108 adet 2+1 balkonlu ...

Projeler

Has Metal ve DBN Proje Mühendislik yatırım ortaklığı tarafından İstanbul Kağıthane'de 3.450 metrekare alan üstünde 18.000 metrekare inşaat alanına sahip olan Atiye Residence konut projesi, kazanç dolu bir yatırımı ve hayalleri süsleyen yaşamı tek anahtarla sunuyor.

Bölümde yapılmış olan analizler ve istatistik çalışmaları sonucu genel ihtiyacın 2+1 dairelere yönelik olduğu tespit edilmiş. Projede 108 adet 2+1 balkonlu dairelerle sağlıklı sosyal yaşantı oluşması hedeflenmiş. Şehrin merkezinden kopmadan, modern hayatın sunduğu lüks ve konfora Atiye Residence ile sahip olabilirsiniz. Projenin teslim tarihi Aralık 2017 olarak düşünülüyor.

Atiye Residence Sosyal etkileşim alanları
Çocuk oyun alanı ve fitness merkezinin bulunduğu Atiye Residence konut projesinin birinci bodrum katında, hayatınızın zenginleştiğini fark edecek, bahçede bulunan dış havuz ile ferah ve doğal bir ortamın huzuruna kavuşacaksınız. Ayrıca açık alanda yer alan basketbol sahası, hem gençler hem de çocuklar için rahat ve güvenli bir hareket alanı sağlayacak. Kağıthane Atiye Residence bünyesinde bulunan concierge hizmeti sayesinde; ev temizliği, seyahat danışmanlığı, özel gün ve davet organizasyonu, kuru temizleme, terzi, lostra, kurye, çiçek ve hediye organizasyonu gibi profesyonel residence yönetimi hayatınızı kolaylaştırmak için sizlere sunulmaktadır.

Atiye Residence Daire çeşitleri
Tek blokta 108 konuttan meydana gelen Atiye Residence projesinde dairelerin tamamı 2 oda 1 salon daire tipinde. Dairelerin balkonsuz net alanı 65,67 metrekare, balkon dahil net alanı ise 71,87 metrekare olarak belirlendi.

Atiye Residence Fiyatlar
Projede 2+1'lerin fiyatları kat ve konuma göre 600 bin ile 670 bin lira arasında değişiyor. İsterseniz yüzde 25 peşinatla 30 ay sıfır faiz, isterseniz yüzde 30 peşinatla 36 ay sıfır faiz ödeme koşullarıyla ev sahibi olabilirsiniz. Bunlara ek olarak Yapı Kredi Bankası ile garantörlük anlaşması mevcut şirketin. Bu anlaşma ile kredi faizi oranları 0.99'dan, 10 yıl vade seneçeneği sunuluyor. Tüm bunlara ek olarak kişiye özel ödeme planları da mevcut. Projenin teslim tarihine kadar belli bir peşinat ve vade üzerine anlaşılabilir, teslim tarihinden sonra kalan ücret için 10 yıl vadeli kredi çekilebilir.

Atiye Residence Nerede
İstanbul'un en önemli ticari güzergâhlarından Kağıthane'de yükselen Atiye Residence konut projesi, sizi İstanbul'u yaşamaya davet ediyor. Beklentileri karşılayan modern mimarisi yanında, Kağıthane Metrosu'na yürüme mesafesindeki konumuyla da tercih sebebi olan proje, İstanbul'un önemli noktalarını size yaklaştırıyor. E-5 ve TEM ulaşım yollarına sadece bir kaç dakika mesafedesiniz.

Trafikte artık çile çekmeyin, ofisinize yürüyerek gidin. Nasıl mı? İstanbul'daki ofis çalışanlarının % 80'inin yer aldığı, 3 bölgeye en rahat erişim noktasında bulunan Atiye Residence projesi ile;
Levent Ofis Bölgesine 5 dakika,
Maslak Ofis Bölgesine 10 dakika,
Kağıthane Ofis Bölgesine yürüyüş mesafesinde.

Benzer zamanda 2017 sonuç kısmında açılacak Kağıthane Metro İstasyonu'na beş dakika, Kağıthane'de açılacak Sheraton Otel, Rixos Otel'e ve Kağıthane Axis AVM'ye yürüyüş mesafesinde olacaksınız.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Emlak Mimar