Asma Bahçeler ve BulutOrman Evleri'nde faiz kampanyası

Tanyer İnşaat, Asma Bahçeler ve BulutOrman Evleri'nden ev almak isteyen müşterilerine Eylül ayı sonuna kadar 0.80'den başlayan faiz oranlarıyla kredi kampanyası düzenleyecek..

 
 

Projeler

TANYER İnşaat Yönetme idaresi Başkanı Münir Tanyer, inşaat sektöründeki gelişmelerin umut verici olduğunu belirterek, Asma Bahçeler ve BulutOrman Evleri'nden ev almak isteyen müşterilerine Eylül ayı sonuna kadar 0.80'den başlayan faiz oranlarıyla kredi kampanyası düzenleyecekleri müjdesini verdi.

Tanyer, devam etmekte olan projeleri BulutOrman Evleri ve inşaat sektörünün genel durumu hakkında önemli açıklamalarda bulundu;

Ekonomide kriz beklentisi ve söylentilerinin gerçeği yansıtmadığının özellikle üstünde duran Münir Tanyer, ülke ekonomisinin sağlam temeller üstüne oturduğunu söyledi. Türkiye'nin hem iktisadi, aynı zamanda sosyal alanlarda Avrupa ve dünyayla entegre olduğunu ve hiç bir gücün Türkiye'yi kaybetmeyi göze alamayacağını kaydeden Tanyer, bankacılık sektörünün de güvenilir ve sağlam temellere sahip olduğunu kaydetti. Yalnızca İzmir'de senelik asgari 35 bin konut üretilmesi gerektiğini de vurgulayan Münir Tanyer, "İnşaat sektörü Türkiye'nin dinamo sektörü. Etrafında çok miktarda sektöre de gelir kaynağı yaratıyor. İktisadi şartlara baktığımızda bunun devam edeceği de görünüyor. Piyasalar hassaten satış dönemine girmemizle beraber tekrar canlanmaya başladı. Sektöre pozitif bir hava hakim. Hassaten faizlerin düşüş seyrine girmesi de umutları artırıyor. Firmaların kendi uyguladığı kampanyalar ve Emlak GYO ile GYODER'in kullanıma açtığı kampanyalar da meyvelerini verdi. Biz satış grafiğinin artarak devam edeceğini düşünüyoruz. Ekonomi ve sektörün geleceğine ilişkin bir kaygıya gerek görmüyoruz" diye konuştu.

DOĞAYLA İÇ İÇE VE ÇEREYLE BARIŞIK PROJE

Tanyer İnşaat'ın Narlıdere'de yapımı devam etmekte olan BulutOrman Evleri'nin yüzde altmışının satıldığını dile getiren Münir Tanyer, projeye İzmir'in peşi sıra; Ankara ve İstanbul'dan yoğun talep geldiğini söyledi. BulutOrman Evleri'nin de tıpkı Asma Bahçeler'de olduğu gibi körfez ve orman manzarasına sahip olduğunu vurgulayan Tanyer, "zamanımızda, sıkışan kentlerde en büyük problemlerin başında çocukların oyun alanı bulamaması, doğadan kopmaları, temiz hava ve otopark problemleri geliyor. BulutOrman Evleri, ormana sadece 7 metrelik bir mesafede ve projemizi inşa ettiğimiz alanda doğayı korumak ve doğal hayatın sürmesi adına bütün çabayı gösterdik. Amacımız projemizin sakinlerine doğayla barışık ve iç içe bir yaşam sunmak" diye konuştu.

www.tanyer.com

Emlak Mimar