Artı Tarabya Projesi nerede?

Irmak İnşaat ve Akka Grup'un bir araya gelmesiyle oluşan Açı İş Ortaklığında hayata geçirilen Artı Tarabya Projesi satışa çıktı. Peki, Artı Tarabya Projesi nerede?

Projeler

Irmak İnşaat ve Akka Grup'un bir araya gelmesiyle oluşan Açı İş Ortaklığında uygulamaya sunulan Artı Tarabya Projesi satışa çıktı. Artı Tarabya metrekare fiyatları 3 bin beşyüz dolardan başlangıç gösteriyor.

Artı Tarabya'da 1+1, 2 +1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire çeşitleri sunulmakta. 7 değişik etaptan oluşan karma konsept bir projede şu anda satışta bulunan Orman Artı Tarabya Etabı, 3 bloktan oluşuyor.

5 yıl içerisinde tamamlanacak projedeki ilk etap olan 'Orman Artı Tarabya' şu anda bina edilmekte, bu etapta 62 daire yer almakta.

Orman Etap'ından sonra 'Deniz Artı Tarabya', 'Bahçe Artı Tarabya', 'Güneş Artı Tarabya', 'Park Artı Tarabya', 'Yamaç Art Tarabya' ve 'Cadde Artı Tarabya' etapları bina edilecek.

Artı Tarabya Projesi nerede?

Tarabya'da Belgrad ormanın yanında Hacıosman korusunun hemen yanı başında 82 dönüm üstüne yükseliyor.

85 milyon dolar yatırım değerine sahip Artı Tarabya, Tarabya'nın, Metro'ya 2 dk uzaklıkta, eğitim kuramlarına, hastanelere, eğlence mekanlarına çok yakın uzaklıkta konumlandırılıyor.

Resmi Web Sitesi: http://artitarabya.com/

Tel: 0850 532 27 84

Emlak Mimar