Armutlu Doğa Evleri geliyor

23 yılık deneyime sahip Erdem İnşaat Yalova Armutlu yaptığı Şimşek evleri projesinin ardından 2. Projesi olan Armutlu Doğa Evleri projesinin temelini geçtiğimiz günler attı..

Projeler

Çekmeköy’de bulunan İnşaat alanında 23 yılık deneyime sahip olan ve yaptığı projeler ile adından söz ettiren Erdem İnşaat Yalova Armutlu yaptığı Şimşek evleri projesinin sonrasında 2. Projesi olan Armutlu Doğa Evleri projesinin temelini geçtiğimiz günler atmıştı. Asansörlü ve deniz manzarası bulunan toplam 23 Dairelik proje, Vücut geliştirme salonu, Toplantı Salonu, Mescit, Botanik bahçe, Şelale vb. yaşam alanları ile Yalova Armutlunun en gözde projesi olmayı hedefliyor.

Erdem İnşaat Yönetim başkanlığı Başkanı Sedat Erdem “ Yalova Armutluda başlatmış olduğumuz Şimşek evleri projemizi tamamlayarak teslim ettik, şimdi sırada Doğa Evleri projemiz var. En büyük referansımız yaptığımız projelerimiz diyerek tatil cenneti Armutlu’da benim de evim olsun diyen bütün vatandaşlarımızı projemizi incelemek üzere ofisimize bekliyoruz" açıklamasını yaptı.

Armutlu’da yaşanılabilir yaşam alanları inşa ediyoruz

Yalova Armutlu termal suyu, temiz denizi ve harika doğa harikası ormanları ile her kesimin beğenisini kazanmış olup İstanbul’a yakın olması tatil yapanların ilk tercihleri arasında yerini almıştır. Bizde Erdem İnşaat olarak Yalova Armutlu’da Şimşek Evleri Projemizi tamamladık. Modern hayatın getirdiği bütün kaliteyi Şimşek Evleri Projemizde uyguladık. Dairelerin içinde spot lambalar, germe tavanlar, görüntülü diafonlar, fitness, botanik bahçe, şelale gibi pek çok yaşam alnını projemize dahil ettik. Bütün dairelerimizin satışlarını yaparak iskânımızı da alarak projemizi sonlandırdık. Şimdi sıra Erdem İnşaat Armutlu Doğa Evleri projemizde. İnşallah 5-6 ay gibi zamanda bitireceğiz” dedi.


erdeminsaatarmutlu.com

Çekmeköy Haber

Emlak Mimar