Arma Menta Kartal'da inşaat başlıyor

2019 yılının Haziran ayında teslim edilecek Arma Menta projesinde inşaat başlıyor. Projede sadece 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor..

 
 

Projeler

Kartal'da Soğanlık kısmında metroya 1 km mesafede Okkalar İnşaat kalitesiyle geliştirilen Kartal Arma Menta projesinin inşaatı başlıyor. Yapı ruhsatı alınan ve 7 Mart'da lansmanı gerçekleştirilen Arma Menta Kartal'da yalnızca 2 1 ve 3 1 daireler bulunmaktadır. Aile yaşamını ön planda tutan yönetim stratejisiyle ormana komşu proje olarak geliştirilen Arma Menta Kartal, Soğanlık kısmında ayrıcalıklı bir yaşam konsepti olmaya hazırlanıyor.

2 Blok ve toplam 158 konuttan meydana gelen Arma Menta Kartal'da market, eczane, kuaför, kuru temizleme, pastane gibi temel ihtiyaçları karşılayabilecek konspetlerin yer almış olacağı ticari alanların yanında, açık havuz, vücut geliştirme alanı, sauna, Türk hamamı, buhar odası, giyinme odaları, pilates, step, yoga ve aerobik gibi derslerin yapılabileceği stüdyolar, içerisinde şöminesi, mutfağı, kapalı çocuk oyun alanı ve oturma alanlarının yer almakta olduğu kış bahçesi konsepti ile geliştirilmiş etkinlik alanı, çocuk oyun parkı, yürüyüş ve koşu parkurları ve pergoleler yer almakta. Benzer zamanda her daireye özel tahsis edilmiş kapalı otopark alanlarından asansörle dairelere ulaşım sağlanabiliyor.

Arma Menta Kartal konut projesinde 7/24 kapalı devre kamera sistemi ile gözetilecek güvenlik sisteminden servis bekleme alanlarına kadar bir çok imkan sunulmakta

Kartal Arma Menta projesinde 82m² ve 136m² aralığında değişen değişik kat planı seçenekleri sunulmakta. Arma Menta Kartal projesinde iç mekanlar birinci sınıf kalitede malzemeler kullanılarak dekore edilecek ve teslimleri Haziran 2019'da gerçekleşecek.

http://armamenta.com.tr/

Emlak Mimar