Arma Gaziemir Evleri'nin lansmanı yapıldı

Yunusoğlu İnşaat'ın Gaziemir'deki 60 milyon lira değerinde yeni projesi olan Gaziemir Arma projesini düzenlediği basın lansmanı ile katılımcılara tanıttı.

 
 

Projeler

Yunusoğlu İnşaat'ın Gaziemir'deki 60 milyon türk lirası değerinde yeni projesi olan Gaziemir Arma projesini düzenlediği basın lansmanı ile katılımcılara tanıttı.

Gaziemir DoubleTree By Hilton Otel'de düzenlenen toplantıya katılan Yunusoğlu İnşaat Yönetme idaresi Başkanı Yunus Yunusoğlu, EPİG Mimarlık Yönetim başkanlığı Başkanı Semiha Güneş ve Yunusoğlu İnşaat Genel Müdürü Rahmi Sarıkaya projenin detaylarını anlattı. Site içinde, rezidans konseptinde projelendirilen Arma Gaziemir'in bambaşka bir hayatın kapıları araladığını ifade eden Yunusoğlu, "Arma, yatırımcılar ve uzmanlarca takriben kırk bin metrekare inşaat alanı ile bölgenin en gözde projesi olarak değerlendiriliyor. Kaba inşaatı tamamlanan projenin 18 ay gibi kısa bir zamanda tamamlanarak hayatına başlamasını hedefliyoruz" dedi.

Firma olarak bütün projelerinde hayal değil, gerçeği sunduklarını söyleyen Yunus Yunusoğlu, şu şekilde devam etti; "Arma Gaziemir, Optimum AVM'nin karşısında, ESBAŞ'ın yanı başında ve İZBAN Metro istasyonuna yürüyüş mesafesinde bulunmakta" Fitness Spor Merkezi'nin bulunmuş olduğu, içerisinde sinema salonu, veranda ve dinlenme alanları, toplantı salonu, sauna, Fin hamamı, hobi salonları, Pool-Bar, çocuklar için oyun parkı, mini club ve kreş bulunan Arma Gaziemir, sosyal kullanım alanlarıyla çok özel dünyanın kapılarını açıyor. Modern teknolojinin getirdiği bütün detayların kullanılmış olduğu proje, "Akıllı Ev" sistemiyle de dikkati çekiyor.

Resmi İnternet sayfası: www.yunusoglu.com.tr/projelerimiz/devam-eden-projelerimiz/arma-gaziemir/

Sabah

Emlak Mimar