Anadolu Yakası’na ilk kez “kullan-öde” sistemi geliyor

Markalı konut sektöründe, en seçkin lokasyonlarda projeler geliştiren Propa, Kartal’ın en iddialı ve yenilikçi projesi olmaya aday yeni projesinde ön...

 
 

Dekorasyon

Propa Vista projesiyle Anadolu Yakası’na ilk kez “kullan – öde” sistemi geliyor. Markalı konut alanında “Limited Edition” konseptiyle projeler geliştiren Propa, Metro ve E-5’e direkt bağlantıya sahip Propa Vista projesinde, ön lansman 7 Ekim tarihinde başlıyor. Tamamı güney cepheli ve Adalar manzaralı evlerde hassaten kapalı mutfak, balkon ve ebeveyn banyo tercihleri göz önünde bulunduruldu. Ek olarak alıcı, evini bireysel tercihlerine göre oluşturabilme özgürlüğüne sahip.

Markalı konut alanında, en seçkin lokasyonlarda projeler geliştiren Propa, Kartal’ın en iddialı ve yenilikçi projesi olmaya aday yeni projesinde ön satışlara başlıyor: Metroya ve E-5’e direkt bağlantılı benzersiz bir konumda bulunan Propa Vista projesinde, ön lansman 7 Ekim tarihinde başlayacak.

Propa Vista, çokca yeniliği beraberinde getiriyor. Site sakinlerinin gündelik bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri “Vista Çarşı”; proje önünde kentsel buluşma noktası niteliğinde tasarlanan “Vista Meydan”; insana özel sosyal donatı alanları sunan “Vista Plus” bunlardan yalnızca birkaçı.

Proje E-5 üzerinde ayrıcalıklı bir noktada konumlanıyor. Proje alanı, E-5’e 90 metre uzunluğunda cepheye sahip olmasının yanında ek olarak, Yakacık Adnan Kahveci Metro İstasyonu’na yalnızca 10 metre mesafede. Proje, konum avantajıyla benzersiz ulaşım kolaylığı sunuyor.

Projeyle ilgili açıklamalar yapan Propa CEO’su Can Özçiçek, “Propa Vista, Kartal’ın yeni nesil hayat projesi olarak tasarlandı. Projede ‘Vista Plus’ konseptiyle kişilere has sosyal donatı alanları sunuyoruz. Site sakinleri; evlerine artı olarak ‘Misafir Evi’, ‘Mutfak Atölyesi’, ‘Donanımlı Ofis’ ve ‘Toplantı Odaları’nı diledikleri zaman kullanabiliyor ve yalnızca kullandıkları kadar ödüyorlar.” dedi.

Bu projede kendi evinizi kendiniz oluşturabilme özgürlüğüne sahipsiniz
Projede 246 ev ve 13 mağaza yer alıyor. Projede 3 farklı tipte 1+1 seçeneği ve 6 farklı farklı tipte 2+1 seçeneği tüketicinin beğenisine sunuluyor. 2+1 tip dairelerde, özellikle kapalı mutfak, balkon ve ebeveyn banyo tercihleri göz önünde bulunduruluyor ve kullanıcı evini dilediği gibi oluşturabiliyor.

Propa Vista’da istediğiniz herşey evinizin altında
Proje önünde yer alan “Vista Meydan”, kentin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan bir buluşma noktası olarak öne çıkıyor. E5’te direkt girişe sahip olan ve metro istasyonunun önüne açılan “Vista Meydan”, Türkiye’nin önde gelen markalarını bünyesinde barındıran ve cadde mağazaları konseptine sahip “Vista Çarşı”ya açılıyor.

Vista Meydan ve Vista Çarşı’nın bölümde önemli görülen bir buluşma ve çekim noktası olacağını söyleyen Propa CEO’su Can Özçiçek: “Propa Vista’da yaşayanların bütün gündelik ihtiyaçlarını yalnızca bir asansör mesafesinde karşılayabilecekleri bir mağaza karması oluşturduk. Mağaza karması, kaliteli yeme-içme, pastane, kahve zinciri ve süpermarket karmasından oluşuyor. Şimdiden Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri markalarla ön anlaşmalarımızı yaptık. Projenin önünde tasarladığımız meydan ve bu meydana açılan cadde mağazaları projede eşsiz bir konsept ve uyum oluşturdu. Gerek E-5 üzerindeki konumumuz, gerekse metronun ve toplu taşıma duraklarının tam önümüzde bulunmakta olması, Propa Vista’nın konum ayrıcalığını ve ulaşım kolaylığını da ön plana çıkarıyor. Projede sunduğumuz bütün yenilik ve özelliklerin bir tam olarak, hem bölgemize aynı zamanda yatırımcılarımızın hayatına önemli sayılabilecek bir değer katacağına inanıyorum” dedi.

Emlak Mimar