Ahu Yağtu’nun dizidei evi Park Residence Cadde’de

George Bush'un G-8 zirvesinde kullandığı odanın duvar kağıtlarını da tasarlayan markanın Madonna'nın ve LVMH'nin sahibi Bernard Arnaud'nun yemek odası...

 
 

Projeler

Benzersiz bir rezidans deneyimi sunan Park Residences Cadde, Paramparça dizisinde senaryo gereği oyuncu Ahu Yağtu'nun yaşadığı rezidans olarak ekrana geliyor.

Dizideki performansı ile göz dolduran Ahu Yağtu'nun rezidansı olarak ekrana gelen Park Residences Cadde; Bağdat Caddesi'nde Göztepe'de, İstanbul Boğazı, eşsiz tarihi yarımada, nefes kesici Adalar ve Marmara Denizi manzaralı, ayrıcalıklı hizmetler sunan hemen taşınacağınız seçkin bir adres olarak yaşamın merkezinde yer almakta.

Sevilen dizinin çekimleri, terasından enfes Boğaz'ı ve İstanbul manzarasının göründüğü süper lüks rezidansta devam etmektedir.

Mükemmel bir terası bulunan 350 metrekarelik rezidans 4 geniş oda ve teraslı bir salondan oluşuyor. Dekorasyonu Edip Efendi Yalısının sahibesi Ebru Mengenecioğlu tarafından yapıldı.

Çekimi yapılmış olan evin içerisinde kullanılan duvar kağıtları dünyaca tanınan sanatçılar tarafından elle boyanılan çok kıymetli 'de GOURNAY' markasına ait bulunmaktadır. El emeğiyle resimlendirilmiş en lüks ipek duvar kağıtları ile evleri giydiren 'de GOURNAY' marka ipek duvar kağıtları, Park Residences Cadde evlerinin duvarlarına ışık saçıyor.

George Bush'un G-8 zirvesinde kullandığı odanın duvar kağıtlarını da tasarlayan markanın Madonna'nın ve LVMH'nin sahibi Bernard Arnaud'nun yemek odasında da imzası var. De GOURNAY müşterileri arasında Prens Charles, Hollanda Kraliyet ailesi, Kate Moss, Michael Caine, Sadie Frost, Texas eski valisi ve dünya çapındaki yatırım bankalarının üst seviye yöneticileri var.

Park Residences Cadde, şehrin kalbinde'

Park Residences Cadde, çağdaş mimariye sahip, nefes kesici İstanbul manzarasına hakim 44 katlı dört kuleden oluşuyor. 102 metrekare ile 690 metrekare arasında farklı yaşam tarzlarına hitap eden özenle tasarlanmış rezidanslar bulunmakta

İstanbul Boğazı'nın girişinden Yeşilköy'e kadar uzanan panoramik geniş bir sahil, çokca medeniyete ev sahipliği yapan tarihi yarımada manzarası, sürekli keyifle seyredilen İstanbul'un incileri Adalar ve Marmara Denizi , Park Residences Cadde'deki manzaralardan yalnızca birkaçı'.

En küçüğü 102 metrekare olan rezidansların 117, 223, 263, 350 ve 690 metrekare gibi farklı seçenekleri var. 1+1'den penthouse'a kadar geniş bir yelpaze sunulmakta

Projede sunulan seçkin imkanlar'

Park Residences Cadde'de hayatın tam içerisinde yaşıyorsunuz. Üç adımda Bağdat Caddesi'ndesiniz; en seçkin restoranlar, cafeler, butikler, marketler bir asansör uzaklığında. Biraz ilerinizde İstanbul'un sayılı marinalarından biri Kalamış Marina var.

Park Residences Cadde; 20 dönümlük kendi bahçesine ilaveten 120 dönümlük Özgürlük Parkı'na da komşu. Doğanın içerisinde her gün başka bir keyif almak mümkün.

Seçkin ayrıcalıkların sunulduğu Park Residences Cadde'de dışarıya çıkmadan sauna, hamam ve spa keyfini sürebilir , dilerseniz fitness, pilates, yoga yapabilir, trainer eşliğinde özel programlarla çalışma olanağı bulabilirsiniz.

Çocuklar için oyun odaları, çocuk parkı, açık yüzme havuzu, arkadaki parkta bulunan halı sahada gece gündüz futbol oynama-izleme imkânı var. Yürüyüş uzaklığında yelken kulüpleri ve asırlık tarihe sahip ünlü kulüplerin spor tesisleri de bulunmaktadır. Moda Deniz Kulübü, İstanbul Yelken Kulübü, Galatasaray Yelken Kulübü ve Marmara Yelken Kulübü, Park Residences Cadde'ye nerdeyse komşusu olacak kadar yakınlıkta.

Ayrıcalıklı hizmet sunan bu lüks rezidanslar, yaşam alanınızı zenginleştirirken benzer zamanda da özelleştiriyor.

Yaşamı özel ayrıcalığa dönüştüren, her detayı incelikle düşünülmüş kusursuz bir hayat Park Residences Cadde'de sizleri bekliyor.

Ayrıntılı bilgi edinmek için mutlaka ziyaret edin!

Emlak Mimar