Adres Koru Evleri'nde 435 bin TL'den başlayan fiyatlarla

Adres Koru Evleri, Sancaktepe'de Bayraktar İnşaat tarafından inşa ediliyor. Projede çam ağaçlarından oluşan 4 dönümlük koru alanı bulunuyor.

 
 

Projeler

Adres Koru Evleri, Sancaktepe'de Bayraktar İnşaat firması eliyle bina edilmekte. Proje 9 bloktan oluşuyor.

Toplam 312 konut ve 37 dükkanı olan Adres Koru Evleri'nde daireler iki oda bir salon ve üç oda bir salon halinde dizayn edildi.

Projede çam ağaçlarından oluşan 4 dönümlük koru alanı bulunmaktadır. Adres Koru Evleri'nin 2018 senesi Ocaktan sonraki ayda tamamlanması planlanmaktadır

Satışların başladığı Adres Koru Evleri'nde 2+1 ev fiyatları 435 bin liradan, otuzbir konut fiyatları ise 555 bin liradan başlıyor.

Peşinde yüzde on indirimin uygulandığı şirket kapsamında 48 ay 0 faizle ev sahibi olunabilmektedir. Ek olarak anlaşmalı bankalar aracılığıyla 120 aya kadar banka kredisi kullanılabiliyor.

Süs şelalesi, yürüme alanları kapalı yüzme havuzu, spor yapma alanları, 37 adet cadde mağazası, sauna, hamam, buhar banyosu, çocuk oyun alanları ve her daireye özel depo alanı bulunan Adres Koru Evleri'nde ek olarak 401’i kapalı, 24’ü açık olmak üzere 425 araçlık otopark bulunmakta

Adres Koru Evleri, Viaport AVM'ye 13 kilometre, Sabiha Gökçen havaalanına 14 kilometre, Maltepe Üniversitesi'ne 2,5 kilometre, Yeditepe Üniversitesi'ne 6,5 kilometre, Ataşehir Finans Merkezi'ne 12 kilometre, Brandium AVM'ye 8 kilometre, Şehir Hastanesi'ne 1,5 kilometre, Yeni Belediye Binası'na 2 kilometre, Aydos Ormanı'na ise 4 kilometrelik mesafede yer almakta.

Adres: Eyüp Sultan Mahallesi, Mehmet Akif Caddesi, Yıldırımlar Sokak, No:10 Sancaktepe / İstanbul

Tel: 444 4 535

Resmi Web Sitesi: http://www.adreskoruevleri.com

Emlak Mimar