Adanuspark’tan 1+1 alana 1.000 TL kira garantisi

Hemen taşınma imkanı ve merkezi konumuyla hem ev sahibi olmak isteyenler hem de yatırımcılar için ayrı bir avantaja sahip olan Adanuspark’ta konutlar...

 
 

Emlak Rehberi

Çukurova Gayrimenkul, Kartal’ın prestijli projesi Adanuspark’ta 1+1 dairelere özel kampanyaya start verdi. 15 Eylül’e kadar Adanuspark’tan 1+1 daire alanlara bir sene süresince ayda 1.000 TL kira garantisi veriliyor. Ek olarak bu bir sene süresince site aidatı da Çukurova Gayrimenkul’den hediye.

Hemen taşınma imkanı ve merkezi konumuyla hem ev sahibi olmak isteyenler hem de yatırımcılar için ayrı bir avantaja sahip olan Adanuspark’ta konutlar 3 bin 300 TL’den başlayan metrekare fiyatlarıyla satışa sunuluyor. Brüt kullanım alanı 73 metrekare olan 1+1 dairelerin bulunduğu Adanuspark’ta 2+1, 3+1 ve 5+1 seçenekleri de mevcut.

Adalar manzaralı Adanuspark merkezi konumuyla avantajlı

Dairelerin yüzde 70’inin adalar ve deniz manzaralı olduğu Adanuspark, Kartal Real AVM’nin hemen yanında yer alıyor. Sabiha Gökçen Havaalanı’na 10-15 dakika, Kartal İstanbul Deniz Otobüslerine ve Kartal Demiryolu İstasyonu’na araçla 5 dakika uzaklıkta bulunan Adanuspark,Kartal-Kadıköy metro durağına 500 metrelik yürüme mesafesinde.

Adanuspark’ta yan komşu gürültüsü yok!

Adanuspark’ta benzer kattaki dairelerin biri birileri ile ortak duvarlarının oluşmaması için, 110 santimetrelik galeri boşlukları bırakıldı. Bu vesileyle yan daireden gelebilecek gürültü engelleniyor. Banyo ya da atık su sesi ise Alman Rehau sessiz boru kullanılarak engellendi.

Yerden ısıtma sistemli Adanuspark’ta bütün dairelerde A sınıfı enerjili split klima altyapısı yapıldı. Alt ve üst daireler arasında kullanılan özel Ytong asmolen ve mantolamayla beraber 38 santimetreye ulaşan dış duvar kalınlığı, ısıcam-konfor camları ve en şiddetli lodos hesaplarının çok çok üstündeki rüzgârlara dayanımı olan SCHÜCO marka PVC doğramaları ile projede üst seviyede ses ve ısı izolasyonu sağlanmış halde

Dairelerin dış ve iç kapılarında Dortek, ıslak alanlar ve koridorlarda Vitra yeni seri seramik, Artema armatürler, mutfak ve banyo dolaplarında Lineadecor, ocak, fırın, mikrodalga fırın, bulaşık makinesi, davlumbaz gibi ankastre ürünlerde Franke tercih edildi.

Depreme karşı üst seviye önlemler alındı

En son Deprem Yönetmeliği’ne münasip olarak, yüksek inşaat kalitesiyle bina edilen Adanuspark’ta, statik hesaplara göre C-30 beton yeterli olmasına karşın depreme dayanma gücü maksimum olan C–35 sınıfı beton kullanıldı. Zemin çok sert kaya zemin olduğu durumda 10 metre temel derinliği kazıldı.

Yalnızca konutları ile değil sosyal donatılarıyla da tercih nedeni

Yüzde 80’ninin yeşil alana ayrıldığı Adanuspark’ta daire sahiplerinin kullanabileceği hobi bahçesi yer almakta. Projede güneşlenme alanı, yarı olimpik açık yüzme havuzu, çocuk oyun parkı, koşu parkurları, yürüme parkurları, basketbol oyun sahası, vücut geliştirme salonu, hobi salonu ve kafe gibi bir çok sosyal imkân birlikte sunulmakta. Projede kapalı otopark alanı da var olan

Emlak Mimar