Adalar manzaralı Hill Kartal’da 287 bin TL’den başlıyor

Hill Kartal sosyal donatılar

 
 

Projeler

Bulunmuş olduğu lokasyon itibarı ile kapsamında geleceğin dinamizmini ve ticari potansiyelini barındıran Hill Kartal, eşsiz bir Adalar manzarasına sahip olması ile ve sosyal olanaklarıyla fark yaratıyor. Almalar İnşaat, İskurt İnşaat ve Nergo İnşaat ortak girişimiyle hayat bulan projede 28 ve 13 katlı iki blokta toplam 193 daire bulunmaktadır. Teslimlerin ikibin onsekiz senesinde yapılması planlanmakta. Peşin ödemelerde yüzde onbeş indirim fırsatının sürdüğü proje karlı yatırımın yeni adresi olarak yükselmekte.

Hill Kartal sosyal donatılar

Prestijli yaşam standardı ve sosyal olanaklarıyla fark yaratan projede;
kapalı alanlarda lobi, çocuk kulübü, kapalı yüzme havuzu, fitness, iki çocuk parkı, açık fitness alanı, basketbol ve voleybol sahası, tenis kortu, şelale, yürüyüş alanları,bay- bayan sauna ve buhar odaları, sinema salonu, özel kutlamalar için kullanılabilecek ses odası, toplantı salonu ve 3 katlı kapalı otopark ile otoparklarda elektirikli araçlar için şarj yeri bulunuyor.

Hill Kartal daire çeşitleri

Hill Kartal, eşsiz bir Adalar manzarasına sahip olması ile ve projede birinci kattan başlayarak Adalar manzarasını gören daireleriyle prestijli bir hayatın avantajlı dünyasının kapılarını aralıyor. "şurada yaşamaya değer" hissini verecek bir çok fırsatı ve avantajı kapsamında barındıran proje bir evden beklenenin daha fazlasını sunuyor. Konutlar 1+1, 2+1 ve modüler sistemde 3+1 ve 3+1 ara kat dubleks olarak isteğe göre değiştirilebilen modern çağın gereksinimlerine münasip tasarımlarıyla diikat çekiyor.

Hill Kartal fiyatlar ve ücret planı

Hill Kartal'da fiyatlar 287 bin liradan başlıyor. Yeni daire sakinlerine peşinat ve vadesine göre esnek ödeme çizelgesi sunulmakta. Ek olarak, peşin alımlarda yüzde onbeş indirim fırsatı devam etmektedir.

Hill Kartal görselleri

Hill Kartal lokasyon

Hill Kartal projesi nerede?

TEM Otoyolu'na 5 dakika,
Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika
İDO Pendik-Yalova İskelesi'ne ise 5 dakika,
Sabiha Gökçen Havalimanı'na 10 dakika mesafede konumlanıyor.


Hill Kartal iletişim bilgileri

Hürriyet Mahallesi Çalıkuşu Caddesi No: 40 Kartal
info@hillkartal.com

Detaylı bilgi almak için mutlaka ziyaret edin... >>>

Emlak Mimar