3S Firuze Konakları’nın satış ofisi açıldı

72 bin M2 inşaat alanı üzerinde yapılacak projede 1+1'den 4+1'e kadar akıllı ev sistemiyle donatılan 523 konut ve 45 ticari ünite bulunacak. Bölgede ü...

 
 

Projeler

3S Kale Holding'in Avcılar'da; İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi'ne komşu konumda bulunan 28 bin M2'lik arsası üzerinde hayata geçirilecek olan 3S Firuze Konakları projesinde ön satış süreci devam ediyor.

72 bin M2 inşaat alanı üzerinde yapılacak projede 1+1'den 4+1'e kadar akıllı ev sistemiyle donatılan 523 konut ve 45 ticari ünite bulunacak. Bölgede üniversite öğrencilerinin çok olmasından dolayı konutlarda 1+1 tiplere ağırlık verilecek. Mart ayında düzenlenecek basın toplantısının ardından lansman satışlarına başlayacak olan 3S Firuze Konakları'nın hazırlanansatış ofisi de yatırımcıların ziyaretlerine açıldı.

Lansman öncesi avantajlı satış fiyatlarının olduğu proje; İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesine yakın bir lokasyonda konumlanıyor. E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu yürüme mesafesinde bulunuyor.

Göl manzarasına hakim 3S Firuze Konakları'nın sosyal donatıları arasında; çocuklara yönelik İlk Adım Parkı ve Macera Parkı'nın yanında ek olarak açık ve kapalı sinema salonu, mahalle kültürü, peyzajlı yeşil alanlar bulunmakta

Emlak Mimar