IsveArte zamana meydan okuyor

Modern formlu çanak lavabo üzerine uyarlanmış geometrik desenler ve çiçek motifleri ile dikkat çeken IsveArte, moda yaratan tasarımlarıyla banyolara s...

Dekorasyon

Vitrifiye seramik ve banyo ürünlerinin lider markası İtalyan ISVEA, biri birinden şık desenleri banyolarda fark yaratmak isteyenlerin beğenisine sunuyor. ISVEA’nın tasarımda sınırları zorlayan IsveArte dekor uygulaması, banyolarda moda rüzgarları estirecek biri birinden özgün tasarımlar sunuyor.

Modern formlu çanak lavabo üstüne uyarlanmış geometrik desenler ve çiçek motifleri ile dikkati çeken IsveArte, moda yaratan tasarımlarıyla banyolara sıradanlıktan uzak farklı soluk getiriyor.

DecorPlus yüzey teknolojisi ile üretilen IsveArte dekorları, özel sır uygulaması ile temizlik malzemelerinin ve çevresel koşulların verdiği olumsuz etkilerinden korunuyor, solmuyor, aşınmıyor ve yıllar boyu ilk günkü şıklığını sürdüyor. Fark yaratan tasarımlarıyla her banyo ile muhteşem bir uyum sağlayan IsveArte, banyoları tek dokunuşla modern bir yaşam alanına çeviriyor, fark katıyor.

Emlak Mimar