Üniversiteliler bavulunu kapıp gidecek

Gayrimenkul sektöründe “Bavulunu kap gel” sloganına sahip dayalı döşeli inovatif ev konseptiyle çığır açan Panorama Life, Koç Üniversitesi’ne komşu ko...

 
 

Emlak Rehberi

Yeni şirketi Senatör Gayrimenkul ile Sarıyer’de “Bavulunu kap gel” sloganıyla Panorama Life projesine imza atan Kılıçoğlu Group, 5 ay sonra teslimlere başlıyor. Sunduğu dayalı döşeli konsept ile hem yatırımcıların aynı zamanda modern ve dayalı döşeli bir dairede oturmak isteyenlerin yüzünü güldüren proje, değişik konseptiyle sektöre yön verirken, Koç Üniversitesi’ne komşu konumuyla 7 bin öğrencinin bulunmuş olduğu bölüm için bir çekim merkezi yaratıyor.

Gayrimenkul sektöründe “Bavulunu kap gel” sloganına sahip dayalı döşeli inovatif ev konseptiyle çığır açan Panorama Life, Koç Üniversitesi’ne komşu konumuyla üniversite öğrencisi ağırlıklı bir kitleye sahip olan bölge için tüm ihtiyaçları tek anahtarda barındıran bir konsept sunuyor. Bölgede kiraların da yüksek olmasıyla, yatırımcının aldığı daire bedelinin 14- 15 yıl gibi kısa bir sürede geriye dönmesi, satışlara artı yönde bir hareketlilik kazandırıyor. Projede en küçük dairenin kira bedelinin, 1300-1500 TL aralığında olması bekleniyor.
Kartal’da Hukukçular Towers, Kuriş Kule ve Kozyatağı’nda Mermerler Plaza gibi özel projelere imza atan Kılıçoğlu Group’un 50 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiği projeden konut satın alanlar arasında Aydan Şener’den Tatar Ramazan rolündeki Bülent İnal’a, Murat Akın’dan Orhan Şam’a, Yasin Öztekin’den başarılı futbolcular Serkan Kırıntılı ve Serkan Balcı’ya kadar birçok ünlü isim yer alıyor.
Peşin alımlara yüzde 10 indirim!

Kılıçoğlu Group bünyesindeki Senatör Gayrimenkul’ün 50 milyon TL yatırımla kullanıma açtığı Panorama Life, toplam 6 bloktan oluşuyor. 304 konut, 24 mağazayı içine alan Panaroma Life projesinde 168 adet 1+0, 120 adet 1+1, 16 adet 2+1 dublex ev yer almakta. Cazip ödeme planı sunan projede konutlar bütünüyle mobilyalı ve beyaz eşyalı olarak teslim edilmekte. Panorama Life’tan peşin ödeyerek daire sahibi almak isteyenlere ve banka kredisi kullanılarak yapılmış olan ödemelerde yüzde on indirim uygulanmakta. Projede fiyatlar ise 260 bin liradan başlıyor.

Önce analiz sonra proje
Gerçekleştirdikleri tüm projelerde tüketici beklentilerini analiz ederek hareket ettiklerini vurgulayan Kılıçoğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Talat Kılıç, “Panorama Life’ı da bu analizler neticesinde projelendirdik. Üniversite okuyan gençlerin ev bulmalarda ciddi sıkıntılar yaşanıyor. Okuyan gençler üzerinde araştırmalar yapıp onlara sorduk, ailelerini dinledik. Dayalı döşeli konseptin çok ideal olacağı fikrinden hareketle Sarıyer’de inşa ettiğimiz Panorama Koç Life’ı hayata geçirmeye karar verdik” diye konuştu.

Hem estetik, hem ‘akıllı’
Estetik mimarisinin ve dekorasyonunun yanı sıra Panorama Life, akıllı ev sistemleriyle de dikkat çekiyor. Evin kapı bölgesine konumlandırılan tablet sayesinde kullanıcı evden çıkarken açık kalan su, elektrik ve ısıtma sistemi kontrol edilebiliyor. Aynı şekilde giriş yapılırken de tek tuşla doğalgaz, klima, elektrik ve aydınlatma gibi fonksiyonları yönetilebiliyor. Açık ve kapalı otoparklar, akıllı ev teknolojisi, fitness, anfi tiyatro, basketbol, voleybol, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzları, cafe, banka, eczane, fastfood restoranları ve profesyonel yönetim hizmetiyle yemyeşil orman içinde 24 saat yaşayan bir site olarak inşa edilen Panaroma Life, Koç Üniversitesi, İ.T.Ü Ayazağa yerleşkesi öğrencilerine, yatırımcılara, Maslak ve çevresindeki genç yönetici ve çalışanlara benzersiz bir fırsat sunuyor.

3. Köprü’nün hemen yanı başında
Panaroma Life, Sarıyer Rumeli Feneri yolu üzerinde, Koç Üniversitesi Batı Yurdu’nun hemen bitişiğinde yer alıyor. Ayrıca projenin Garipçe Köyü yolu üzerinde olması nedeniyle Garipçe-Poyrazköy hattında yapılmakta olan 3. Boğaz Köprüsü katılımına ve E-7 yeni çevre yoluna da 4-5 km’lik bir mesafede yer alıyor. Proje, Sarıyer’e 7 dakika, Maslak’a 10 dakika, Levent’e 15 dakika, FSM Köprüsü’ne 15 dakika, Boğaziçi Köprüsü’ne 20 dakika, İstinyepark’a 15 dakika, Acıbadem Hastanesi’ne 10 dakika, Çavuşbaşı Tüneli’ne ise 5 dakika mesafede konumlanıyor.

Emlak Mimar