Çukurova Balkon’da kiracılı daire dönemi başlıyor

SON Grup şirketlerinden Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’da Nisan ayına özel kampanya başlattı. 0,99 faiz oranı ile...

 
 

Projeler

SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, İstanbul Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’da yeni kampanya başlattı. Nisan ayı boyunca geçerli olacak kampanya bünyesinde hemen teslim daireler 0,99 faiz oranıyla satışa sunulmakta. Her zevke ve ihtiyaca münasip, balkonlu, teraslı, bahçeli, 78 değişik daire tipiyle oturum için ideal proje olan Çukurova Balkon, benzer zamanda cazip bir yatırım fırsatı sunuyor. Çukurova Gayrimenkul’un kiralama konusunda anlaşmalı olduğu Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi, yatırım amacı ile projeden daire satın alanlara kısa zamanda münasip profilde kiracı buluyor.

SON Grup şirketlerinden Çukurova Gayrimenkul, Kartal’da konumlanan projesi Çukurova Balkon’da Nisan ayına özel kampanya başlattı. 0,99 faiz oranı ile ev almayı kolaylaştıran Çukurova Balkon, bol alternatifli daire tipleriyle her zevke ve ihtiyaca münasip çözüm sunuyor. Bütün dairelerde büyüklüğü oranında asgari bir balkon bulunan Çukurova Balkon’da, bazı dairelerde iki 3802 üç balkon, bazılarında ise 30 metrekareye kadar teras 3802 20 metrekareye kadar bahçe kullanım alanı yer almakta. Nisan ayı boyunca geçerli olacak kampanya ile ev sahibi olabilmek isteyenlere evleri hemen teslim edilebiliyor.

Yatırımcılar için hazır kiracı

Çukurova Gayrimenkul, kiralama konusunda anlaşmalı olduğu Adason Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım Danışmanlığı şirketi ile, yatırımcılara kısa bir zaman içerisinde münasip profilde kiracı buluyor. Böylece yatırım amacı ile konut alanlar kiracı bulmak için hiç uğraşmadan hızlı biçimde kazanç elde etmeye başlıyor.

78 farklı tipte daire

19 ve 20 katlı iki blokta toplam 261 konutun yer almakta olduğu Çukurova Balkon’da, daireler 65 ile 273 metrekare aralığında değişmekte. Benzer büyüklükteki dairelerin bile iç mimarisi ve metrekare dağılımının değiştiği projede, seçime göre kimi dairelerin salonu, kimi dairelerin ise mutfak 3802 yatak odaları değişik büyüklüklerde planlandı. Bu doğrultuda projede 3 değişik şekilde 1+1, 60 değişik çeşitte 2+1, 10 değişik çeşitte 3+1 ve 5 değişik çeşitte 4+1 daire yer almakta. Ek olarak ebeveyn banyosu, giyinme odası, kiler, teras, bahçe kullanımı gibi alternatifler içerisinden seçim yapma şansı da bulunmaktadır

Şehrin merkezine kolay ulaşım

Kartal Adliye Sarayı’na ve Maltepe Park AVM’ye 1,5 kilometre, Kartal metrosuna ve yeni açılacak İKEA’ya 600 metre, Aydos Ormanı yürüyüş parkuruna 2 dk uzaklıkta konumlanan Çukurova Balkon, merkezi konumu vesilesiyle ulaşım kolaylığı sağlıyor. Deniz, adalar ve orman manzaralı daireleriyle dikkati çeken Çukurova Balkon, şehrin gürültüsü ve trafiğinden uzak, ormanın yanı başında ferah hayatın avantajlı dünyasının kapılarını aralıyor.

Geniş yeşil alanlar ve iki katlı kapalı sosyal tesis

Yüzde 85’i yeşil alandan oluşan Çukurova Balkon’da 750 metrekarelik iki katlı kapalı sosyal tesis alanı var olan. Projenin sosyal etkileşim alanları içerisinde; yarı olimpik açık yüzme havuzu, açık alanda tenis oynama alanı, basketbol oynama sahası, çok amacıyla saha, barbekü ve yürüyüş alanı yer almakta. Hobi odası, çocuk oyun alanları, çocuklar için yüzme havuzu, vücut geliştirme salonu, sauna ve buhar odası, kafeterya, toplantı odaları, fotokopi odası, hobi odaları, kapalı otopark ise projenin diğer sosyal alanlarını oluşturuyor. Kapalı otoparklarda 1+1, 2+1 ve 3+1 daireler için birer, 4+1 daireler içinse ikişer araçlık park yeri bulunmaktadır. Kameralı güvenliğin bulunmuş olduğu projede, zemin katta bulunan depo alanları ardiye olarak kullanılabiliyor.

Emlak Mimar