Çengelköy’de Prestijli Yaşam ‘Nazenin Konakları’

Normal kat 3+1'den başlayan 4,5+1'e kadar değişen mimari seçenekleri ile Nazenin Konakları'nda her ailenin ihtiyacını karşılayacak daireler sizi bekli...

 
 

Projeler

Nanda Yapı, Ergonomi Mimarlık ve Pehlivanoğulları tarafındanBoğaz hattının hemen üstünde Bahçelievler Mahallesi'nde bina edilecek Nazenin Konakları konut projesi, 12 bin metrekare alan üstünde projelendirildi ve 9 blok, 76 daire ve 14 mağazadan oluşuyor. Nazenin Konakları'nda bahçe dubleksinden çatı dubleksine kadar 3+1 ile 5,5+2 aralığında değişen daire çeşitleri her aileye hitap ediyor. Ek olarak özel dizayn iç dekorasyon ürünlerinden, ankastre beyaz eşyaya kadar her çeşit iç detay düşünüldü.

Nazenin Konakları Daire çeşitleri
Bahçe dubleks 4+1 ve 5+1 seçenekleri ile lüks yaşamın rahatlığını bahçenin keyfiyle birleştireceğiniz özel yaşam alanları sizi bekliyor.

Normal kat 3+1'den başlayan 4,5+1'e kadar farklılaşan mimari seçenekleri ile Nazenin Konakları'nda her ailenin ihtiyacını karşılayacak daireler sizi bekliyor.

Dublex ev otuzbir daire seçeneğinden 6+2'e kadar değişik daire planlarıyla hayalinizdeki ev sizi bekliyor.

Nazenin Konakları Sosyal etkileşim alanları
Projede kadın ve erkekler için 2 ayrı sosyal tesis, kadın ve erkekler için özel kapalı yüzme havuzları, kadın ve erkeklere özel fitness center, sauna, Türk hamamı, buhar odası, masaj odası, squash, masa tenisi, bilardo, amfi tiyatro, paten alanları, yürüyüş, bisiklet parkurları, kapalı devre kamera sistemi, kapalı otopark(her daireye 2 araçlık otopark ve misafir otoparkı), çocuklar için parti ve oyun alanı ve özel tasarlanmış peyzaj alanları ve her daireye 5m2'lik depo alanları gibi ayrıcalıklar yer alıyor.

Nazenin Konakları Nerede
Çengelköy tarihi çınarlarıyla, eşsiz boğaz manzarasıyla, doğal ve tarihi dokusunu yüzyıllardır korumayı başarmış, efsanelere, hikayelere konu olmuş İstanbul'un en çok yaşanması arzu edilen semtlerinin başında geliyor. Herkes Çengelköy'de yaşamak istiyor ama çoğu bölgesi koruma altında bulunan semtte kiralık ya da satılık emlak bulmak çok zor.

Nazenin Konakları, tam da bu özlemi, bu isteği karşılayacak bir proje olarak tasarlandı. Çengelköy'e hakim noktada inşasına başlanan proje, bölgenin dokusunu doyasıyla hissedebileceğiniz, geleneksel çizgileriyle ön plana çıkan, sosyal imkanlarıyla şehir hayatının her anını zevke dönüştürmeyi vadediyor.

Proje Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne 4 kilometre, Marmaray'a 7,2 kilometre, Sabiha Gökçen havaalanına 32 kilometre, Atatürk havaalanına ise 27,5 kilometre mesafede yer almakta.

Emlak Mimar