Çengelköy Kasr-ı Ala ön talepte

Kasr-ı Ala projesi, Çengelköy'de Omran İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Toplam 80 daireden meydana gelen Çengelköy Kasr-ı Ala ön talep topluyor..

 
 

Projeler

Türkiye pazarında büyüme kararı alan Omran Holding, çatısı altında faaliyetlerine devam etmekte olan Omran İnşaat A.Ş ile yeni konut projesi inşa edecek.

Lüks konut projesi olan 'Kasr-ı Alâ'da Çengelköy'de konumlandırılıyor. Kasr-ı Alâ'nın proje geliştirmesi ise Bekataş A.Ş. tarafından yapılıyor.

Ön talep prosesi başlayan 'Kasr-ı Alâ, altı bin metrekare alan üstünde konumlandırılıyor.

Aile yaşamına münasip olarak tasarlanan 'Kasr-ı Alâ' projesi, 5 bloktan oluşuyor. Projede iki oda bir salon, üç oda bir salon, dört oda bir salon ve çatı ile bahçe dublex ev seçenekleri sunulmakta. Toplamda 80 dairenin bulunmuş olduğu projede daireler 85 metrekare ile 255 metrekare aralığında farklılaşan büyüklüğe sahip.

'Kasr-ı Alâ'nın, 2019 yılının yazın son ayı olan temmuzdan sonraki ayda teslim edileceğini söyleyen Omran İnşaat A.Ş. Genel Müdürü Ergin Bayram, projenin altı bin 500 metrekare ortak alan ve yüzde 85'i yeşil alan olarak inşa edildiğini belirtti.

Projeyle ilgili kısa bir açıklama yapan Bayram "Kasrı Alâ', İstanbul'da hayata geçireceğimiz ilk proje. Bundan sonra yeni projelerimiz de olacak. Lüks yaşam alanları inşa edeceğiz ve proje isimlerinde 'Kasr-ı' markasıyla büyüyeceğiz. 'Kasr-ı Alâ' lüks ve konforlu bir yaşam sunan çok özellikli bir proje olarak yaşama geçiyor. Hafriyat çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlayacağız ve 2019 Ağustos'unda teslim etmiş olacağız. Bu proje yüksek prim potansiyeliyle de yatırımcıların dikkatini çekiyor" dedi.

'Kasr-ı Alâ', türlü sosyal imkanları, spor yapma bölgeleri ve geniş peyzajı ile misal bir proje olarak yükselmekte. Proje, Çengelköy'ün merkezinde, sahile 1 kilometre mesafede konumlandırılıyor.

www.omran.com.tr

Emlak Mimar