Çınarlı Bahçe Tuzla’da teslimler başlıyor

Temel atma töreni 27 Aralık 2011 tarihinde Tuzla’da yapılan ve 2011 Ekim ayı sonu itibariyle satışına başlanan Çınarlı Bahçe Tuzla konutlarının sahipl...

 
 

Emlak Rehberi

2011 senesi sonuç kısmında temeli atılan ve konut satışlarının tamamlanmak üzere olduğu Çınarlı Bahçe Tuzla konut projesinde evlerin teslimine planlandığı gibi Yazın son ayı olan temmuzdan sonraki ayda başlanıyor. Bugüne dek yaptığı yatırımlarla büyük projelere imza atan İş GYO’nun Tuzla ilçesindeki 476 ünitelik konut projesi Çınarlı Bahçe, vizyoner ve modern mimari anlayışıyla ilçenin çehresini değiştirdi.

Temel atma töreni 27 Aralık 2011 tarihinde Tuzla’da yapılan ve 2011 Ekim ayı sonu itibariyle satışına başlanan Çınarlı Bahçe Tuzla konutlarının sahipleri, planlandığı gibi 16 Ağustos 2013 tarihi itibariyle evlerini teslim alıyor. İş GYO’ya duyulan güvenin bir kez daha büyük bir başarıya dönüştüğü Çınarlı Bahçe konut projesi yüksek standartlarda, donanımlı ve özgün bir mimariye sahip.

Çınarlı Bahçe az katlı bloklardan oluşan yeşil alanları suyla buluşturan zengin peyzaj tasarımı ve koruma altına alınan koru alanı ile sakinlerine nefes alacakları bir ortam sağlıyor. Spor ve çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, 7/24 güvenlik ve otopark gibi detaylarla ailelere dingin ve sakin bir yaşamın anahtarını verirken açık/kapalı yüzme havuzu, market ve hizmet alanları gibi ayrıcalıklarla yaşamı zevke dönüştürüyor. Proje kapsamında fark yaratan bir diğer unsur da site içinde yer alacak Feyziye Mektepleri Vakfı Tuzla Çınarlı Bahçe Işık Anaokulu olarak öne çıkıyor.

İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, “Bir sayfiye projesi olarak tasarladığımız Çınarlı Bahçe Tuzla, E–5 Karayoluna ve yeni yapılacak Tuzla Marina projesine takriben 3 km. Marmaray Tuzla İstasyonu’na ise 300 m mesafede, konumlanmıştır. Her detayı incelikle planlanmakta olan, yüksek standartlı teknolojiler ve modern mimari anlayışla uygulamaya alınan projenin, sakinlerine “İstanbul’da Yeni Hayat”ın bütün güzelliklerini birlikte sunmaya başlaması bizlere heyecan ve gurur vermektedir. Az katlı binalardan oluşan Çınarlı Bahçe Tuzla’da 41 dönüm arsa üstünde, çağdaş yaşamın enerjisini şehrin karmaşasından ayırmaktadır. İş GYO, Çınarlı Bahçe ile ek olarak konforlu, güvenli, kaliteli bir yaşamın yanında doğru yatırım fırsatı da sunmaktadır.”

Emlak Mimar